FacebookYouTubeTwitchCupSell
WIADOMOŚĆ
9 grudnia 2011
Trening - Dominik z najlepszym czasem
Na rozgrzanym do czerwoności torze Suzuka w Japonii kierowcy trenowali przed przedostatnim grand prix w tym sezonie. Najlepszym czasem może pochwalić się Dominik Glinka z Williamsa, który już wcześniej obronił mistrzostwo. Tuż za nim znalazł się Patryk Krutyj (Force India), a za nim duet Renault - Karol Bednarczyk i Łukasz Dams. Piąta lokata padła łupem Dawida Kowala (Team Lotus).

Od początku na tor wyruszyła większość stawki. Po pierwszych minutach z najlepszym czasem jednego okrążenia meldował się Karol Bednarczyk. Jednak niedługo potem lepsze kółko skleił Patryk Krutyj. Kierowca Force India prowadził niemal do końca sesji. Dopiero na kilka minut przed końcem, lider klasyfikacji Dominik Glinka pobił osiągnięcie Patryka.

Tak więc za wspomnianą na początku piątką znaleźli się Patryk Rogozik (Ferrari), Cezary Kołcz z Williamsa, duet Red Bulla - Radosław i Rafał Cupał, a dziesiątkę zamknął Grzegorz Wolanin (Force India). Stawkę uzupełnili Dawid Czepiela z McLarena i Matusz Kowal (Team Lotus).


Pogoda na koniec sesji
Temperatura toru: 48 °C
Temperatura powietrza: 39 °C
Słonecznie
Liczba wyświetleń: 1639 (2 użytkowników)
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
20 °C
Tor:
26 °C
PIĄ
Częściowe zachmurzenie
24 °C
SOB
Deszcz
23 °C
NIE
Częściowe zachmurzenie
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
49 449 694

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.