FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
Konto usunięte
8 lut 2016 23:13
Świetny wyścig w moim wykonaniu. Po wszystkich przygodach jakie spotykały mnie zazwyczaj na tym torze (na 5 startów w simracingu zaliczyłem 4 razy DNF), udało się wywalczyć świetne 2 miejsce na Bathurst. Oczywiście tempo było tylko na najniższy stopień podium, ale skorzystałem z błędów Patryka Krutyja, który przez to stracił pewne P2 a może i zwycięstwo. Jest to też pierwszy raz kiedy dojechałem do mety wyścig inaugurujący sezon GT. Także to kolejna pozytywna informacja przed resztą sezonu. Red Bull jako zespół broniący tytułu mistrza zaczął sezon od wysokiego C, dzięki świetnej postawie Konrada, który dojechał na P3 jedynie parę sekund za mną i przebił się z 7 pozycji startowej. Solidna zaliczka nad Dragonem i FSP pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość. Następna runda to kolejny bardzo wymagający i trudny tor Guia w Makau. Postaram się jednak o kolejne podium w tym wyścigu.
Zmodyfikowane 8 lut 2016 23:14 przez Konto usunięte.
9 lut 2016 00:46
Jestem bardzo zadowolony ze swojej lokaty. Bathurst jest jednym z moich ulubionych torów w GT i często osiągałem tutaj wyniki lepsze niż moje średnie. Tempo może nie było jakieś wyśmienite, jednak solidne i w miarę równe. Martwi mnie jednak nadal zbyt duże zużycie opon, przez co na innych torach jeszcze więcej stracę (tutaj na przedostatnim okrążeniu przez to wyprzedził mnie Maciej Młynek).
9 lut 2016 16:53
Dość dobrze znany jest fakt, że Bathurst nie pasuje ani mi, ani Mercedesowi. Ponadto kiepsko leży rFactorowi, gdzie płynne spadki zmieniają się w kanciaste zmiany wysokości. Nigdy nie aprobowałem obecności takich torów w stawce, ale pozostali zawodnicy mieli inne zdanie i trzeba było temu stawić czoła. 15 pozycję w kwalifikacjach zawdzięczam głównie słabemu przygotowaniu, które na szczęście nieco poprawiłem do wyścigu. Ten nie zaczął się najlepiej - chociaż ruszyłem niezwykle bezpiecznie, awansując nawet kilka miejsc, pod koniec okrążenia zostałem już uderzony w bok i straciłem trochę czasu do stawki. Potem pozostało mi wyłącznie jechać swoim tempem, realizując wyścigową strategię. Najadłem się trochę strachu, bowiem w okresie mojego zjazdu do boksów niebo dość mocno sugerowało zmianę warunków i obawiałem się opadów deszczu zaraz po tankowaniu, na szczęście na pogróżkach się zakończyło. Szczególnie dobrze wspominam koniec wyścigu - skorzystałem na walce Cupała z Pawińskim oraz problemach obu zawodników, by szybko ich dogonić. Obaj rywale mieli znacznie wyższe prędkości na prostej, dlatego przed główną ofensywą odczekałem okrążenie, by sprawdzić w których zakrętach tego ciasnego toru będę miał największe szanse. Trochę mi się poszczęściło, gdy Radek popełnił błąd w trzecim sektorze, następnie utrzymałem się na prostej za Marcelem, wykorzystałem lepszy docisk, hamując później do drugiego zakrętu i wyprzedzając go po zewnętrznej. Potem pozostało mi tylko szczególnie uważać na prostych, na szczęście nie spotkałem się już z kontratakami. 10 miejsce to świetny start dla Brabusa, teraz pozostaje tylko przetrwać wyścig w Macau i ruszyć z kopyta na bardziej konwencjonalnych torach.
Zmodyfikowane 9 lut 2016 16:53 przez Michał Kozera.
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
NIE
Zachmurzenie
19 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 222 943

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.