FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
13 mar 2016 10:36
Przed kwalifikacjami nie tylko miałem swój pierwszy wyjazd na ten tor, ale też złapałem za kierownicę po dwóch tygodniach przerwy. Odnowiona nitka toru wydaje się być pewnym wyzwaniem, ponieważ nawierzchnia potrafi spłatać nieco figli, a auto zachowuje się inaczej niż było to dwa lata temu. Czas był słaby - momentami więcej uwagi poświęcałem przejechaniu okrążenia bez żadnego ścięcia i poszerzenia, niż samemu żyłowania auta. Najważniejsze, że to w wyścigu rozdawane są punkty - i oby były.
13 mar 2016 11:43
Szkoda trochę kwalifikacji. Byliśmy w stanie zrobić czas o 0.3 s lepszy, ale miałem dwa problemy. Albo trochę przycinałem przedostatni zakręt albo trafiałem na dwóch kierowców, którzy woleli puszczać na hamowaniu na racing line <wyśmiewacz> lub dopiero jak gra pokaże niebieską flagę. Mimo wszystko wiemy czego się spodziewać w wyścigu. Jako szef liczę na P5 Mateusza, a jako kierowca - atak na czołową ósemkę.
Zmodyfikowane 13 mar 2016 11:43 przez Aleksy Mainusz.
Konto usunięte
13 mar 2016 11:52
Szczęśliwe kwalifikacje. Moje tempo było na poziomie zawodników z miejsc P3-P6 i walka o te miejsca trwałaby do końca, ale trafiłem na swoim najszybszym okrążeniu na jednego z kierowców Brabusa w S1 (chyba był to Michał Kozera), który dał mi tunel na dwóch prostych w tym sektorze po czym odpuścił okrążenie i ładnie mnie przepuścił. Nie było to planowane, ale dało bardzo dobry czas w S1 i pociągnęło za sobą tak dobry czas ogólnie. Teraz trzeba będzie dobre kwalifikacje przekuć w dobry wynik na wyścigu. Patryka Krutyja będzie ciężko pokonać i chyba jest poza zasięgiem, ale liczę na deszcz, tylko wtedy mam szansę na walkę ze zwycięzcą kwalifikacji.
13 mar 2016 13:44
Konto usunięte napisał:
trafiłem na swoim najszybszym okrążeniu na jednego z kierowców Brabusa w S1 (chyba był to Michał Kozera), który dał mi tunel na dwóch prostych w tym sektorze po czym odpuścił okrążenie i ładnie mnie przepuścił.


Prześlę fakturę po wyścigu :V
13 mar 2016 18:34
Cóż, zepsułem sobie wyścig jak <cenzura>.
Startowałem z 28 pozycji ale jechałem bardzo szybko i znalazłem sie na 12 miejscu. Potem troche walczyłem z Kozerem i innymi zawodnikami. Byłem juz nawet 6, cieszyłem się jazdą i było super.
Niestety zjechałem do boksu. Tam jak baton dotknąłem ściany która okazała się być niszcząca moje auto. 100s postoju w boksie, potem jazda aby do mety.
Smutno
13 mar 2016 18:39
Fatalna decyzja taktyczna. P5 byłoby możliwe, zjechałem w dobrym momencie, ale nie wlalem dodatkowych 5 litrów, przez co nie musiałbym oszczędzać. A tak zdobywamy śmieszne ochlapy. TRAGEDIA
13 mar 2016 18:48
To jest dramat K*rwa... To jest dramat.
13 mar 2016 22:58
Dojeżdżając na ostatnim miejscu nie można być z siebie dumnym, ale jestem zadowolony z osiągnięcia mety. Błędy w kwalifikacjach i trzy krytyczne odpały w wyścigu zdeterminowały wynik (przeprosiny dla Mateusza Prażowskiego za uderzenie w tył na dohamowaniu). Udało mi się jednak nawiązywać walkę z niektórymi kierowcami, utrzymując tempo ogona stawki. Do poprawy regularność i panowanie nad samochodem, dlatego rozpoczynam od razu treningi do następnej rundy i cel na Brands Hatch to meta i dojechanie w top20.
Zmodyfikowane 13 mar 2016 22:58 przez Karol Piekara.
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
NIE
Zachmurzenie
19 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 222 892

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.