FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
Konto usunięte
16 maj 2016 10:22
Bardzo interesujący i dramatyczny wyścig w GT. Oczywiście niesamowicie cieszę się z samej walki, gdyż już dawno tak dobrze nie bawiłem się na torze. Zaliczyłem świetny start i odskoczyłem na początku, ale M. Bogusz prezentował ciut lepsze tempo. Przepraszam za lekkie kontakty M. Bogusza, z którym dosyć ostro walczyłem najpierw o P1, następnie o P2. Emocje jednak brały górę. Wyścig bardzo wyczerpujący, chyba najbardziej w tym sezonie dla mnie zaraz po Guia Circuit i Zandvoort, gdzie pod koniec walczyłem uszkodzoną C7-ką o podium. Dalej brakuje paru punktów do mistrzostwa i muszę podejść do wyścigu w Austin bardzo skoncentrowanym. Przeciwnicy nie śpią i czyhają na mój problem z autem, elektroniką czy jakiś błąd. Sezon bez zwycięstwa staje się lekko frustrujący, gdyż to drugi wyścig przegrany o tysięczne sekundy, tak samo było w Turcji. Żałuję, że się nie udało, ale na pocieszenie wygrał mój dobry kolega M. Młynek, z którym w serii F1 współpracuje, także ból przegranej o 0,021 s jest nieco mniejszy. Gratulacje za jego pierwszą wygraną w GT i to po takiej walce. Główni rywale do mistrzostwa i tak stracili w tym wyścigu punkty, także jestem zadowolony. Za tydzień Austin, szykuje się deszczowa pogoda i jeśli stanie się ona faktem liczę na przekonujące zwycięstwo. Po tak dużej liczbie drugich miejsc w tym sezonie, zamierzam skupić się na zdobyciu choć jednego zwycięstwa w sezonie. Na pewno jednak nie zrobię tego kosztem mistrzostwa i szalonych manewrów na torze.
16 maj 2016 11:31
Pierwszy weekend w serii GT. Szkoda że jednocześnie ostatni, bo bardzo się nakręciłem na starty w tej serii. Mam nadzieję że w kolejnym sezonie zaliczę więcej występów. W wyścigu dostałem inny samochód niż na kwalifikacje, a trochę szkoda bo mogłem nim pojechać o 1s szybciej. Fajnie się nawet walczyło na początku wyścigu z paroma kierowcami, ale jeden drobny błąd wytrącił mnie z rytmu. Trochę szkoda że punktów nie było, ale i tak jestem zadowolony że dojechałem do mety. Podziękowania dla Jacka za "tymczasową" posadę testera w Falkenie i mam nadzieję że Adrian szybko powróci za kierownicę zielono-niebieskiego Z4 na tor.
Zmodyfikowane 16 maj 2016 11:32 przez Grzegorz Furca.
16 maj 2016 14:02
Myślę, że pod nieobecność Patryka udało mi się zadowolić szefostwo Dragona, przywożąc 6. miejsce. Sam wyścig przebiegł po myśli. Start troszkę popsuty i lekko wywiozłem Mateusza Majkę w 3. zakręcie, ale w takim chaosie ciężko jest się utrzymać. Później tylko holowanie się za Maćkiem, jednak niestety dysponował lepszym tempem i odjechał w późniejszej fazie. Następnie twarda walka z Konradem i dojazd już tylko na pewnej szóstej lokacie. Myślę, że na moje możliwości to przyzwoity wynik.
16 maj 2016 18:50
Niestety brak udziału w kwalifikacjach kosztował nas walkę o P5, jednak nie byłem w stanie się zjawić, ponieważ nie dało się wyrwać z pracy. Sam wyścig na początku był chaotyczny. Było bardzo ciasno, a kilku kierowców miało gdzieś coś takiego jak zostawienie miejsca na torze. Po zamieszaniu jakie zrobił Kryspin udało się wyrwać od tego motłochu i mogliśmy cisnąć. Po wyprzedzeniu MattiQulla jechałem sam do końca wyścigu, choć liczyłem na złapanie Dąbro, ale miał porównywalne tempo. Ale lepsze P8 niż nic, bo udało mi się zyskać kolejną pozycję w klasyfikacji generalnej, ale na więcej nie mamy co liczyć.

Jako szef zespołu jestem jednak nieco rozczarowany wyścigiem, bo RMGT mogło wywieźć więcej punktów, ale plany Mateusza Majki pokrzyżował Marcel Pawiński, który jak zwykle musi jechać bezkompromisowo już od samego startu. Tak czy siak zbliżamy się do FSP, mając już minimum P4 na koniec sezonu, co jest bardzo pozytywnym wynikiem. Na CoTA oczekujemy deszczowego wyścigu, więc to może być szansą dla nas, aby wykorzystać trudne warunki. Brawa dla Mohito za wygraną, wreszcie mu się udało 8-)
17 maj 2016 17:24
Bardzo dawno nie jechałem w GT z taką ochotą. W tym sezonie nie umiem sobie poradzić z prowadzeniem auta ale na Road America jechało mi się fajnie.
Bardzo dobrze wystartowałem, udało mi się zyskać wiele pozycji. Potem jechałem jak najszybciej mogłem. Udało mi się dojechać na 10 miejscu po fajnej walce na torze.
Wyścig bardzo udany biorąc pod uwagę poje przygotowania :P
18 maj 2016 00:39
Mateusz Kulesza napisał(a):
Bardzo dawno nie jechałem w GT z taką ochotą. W tym sezonie nie umiem sobie poradzić z prowadzeniem auta ale na Road America jechało mi się fajnie.
Bardzo dobrze wystartowałem, udało mi się zyskać wiele pozycji. Potem jechałem jak najszybciej mogłem. Udało mi się dojechać na 10 miejscu po fajnej walce na torze.
Wyścig bardzo udany biorąc pod uwagę poje przygotowania :P


Jechałeś tak szybko jak nigdy, że aż mi odjeżdzałeś jak chciałeś, tylko nie wiem jak to się stało, że po moim pitstopie znalazłeś się za mną:D
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
NIE
Zachmurzenie
19 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 222 921

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.