FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
Konto usunięte
23 maj 2016 07:53
Zacznę od pozytywów - jest mistrzostwo w klasyfikacji generalnej kierowców! - cieszę się bardzo, choć wczorajszy wyścig był bardzo męczący również fizycznie i może radości nie było aż tak bardzo słychać w głosie na wywiadach na relacji TV. Wygrać mistrzostwo mając przez cały sezon na gridzie takich przeciwników jak 4-krotny mistrz tej serii M. Bogusz czy wielokrotni mistrzowie serii F1 z Dragona, czyli P. Krutyj i M. Młynek czy też inni mający świetne tempo w wielu wyścigach jak M. Majka, mój TM K. Żerebiec czy ostatnio też M. Pawiński, którzy w ostatnich sezonach są w czołówce obu serii OW w naszej lidze to genialne uczucie. Jestem mega zadowolony z równej jazdy jaką prezentuję w tym sezonie.

Co do wyścigu, to po zepsutym starcie, gdzie źle puściłem sprzęgło, praktycznie nie miałem już szans na walkę o podium spadając na P7 i walcząc z M. Pawińskim, który dysponując McLarenem był ciężki do wyprzedzenia na prostych. Ostatecznie opady deszczu nieco poprawiły moją sytuację, gdyż od początku używałem set deszczowy, przez co traciłem nieco w pierwszych, suchych 20 minutach wyścigu do wielu zawodników. Fajnie wyprzedzało się kierowców w drugiej połowie wyścigu i pod koniec, ale zabrakło tempa i opon by dogonić M. Bogusza i powalczyć o P3.

Negatywne strony sezonu? Do niedawna było to też brak PP, ale zdobyłem je tutaj w Austin, także do pełni szczęścia brakuje mi tylko zwycięstwa w wyścigu. Na szczęście ostatnia runda odbywa się na moim ulubionym torze (zaraz po Zaandvort), także musi być dobry wynik. Liczy się tylko zwycięstwo, będę się starał ryzykować i agresywniej pojechać ten wyścig niż inne. Nawet mając DNF nic nie tracę a mogę wiele zyskać. Tylko taka jazda może zatrzymać kierowców Dragona pod koniec sezonu. Dodatkowy smak to walka Red Bulla i Dragona w konstruktorce. Nasz zespół również wykazuje równą formę, gdyż tak samo jak Łada w sezonie I 2014, obecnie nie mamy żadnego zwycięstwa w wyścigu a i tak prowadzimy z dobrą przewagą.
Zmodyfikowane 23 maj 2016 07:55 przez Konto usunięte.
23 maj 2016 15:13
Po beznadziejnych kwalifikacjach musiałem zaryzykować w wyścigu startując na oponach na mokrą nawierzchnie. Wszystko wyszło by pięknie gdyby tylko troszkę wcześniej zaczęło padać.. ale i tak mogę powiedzieć, że nie wyszło najgorzej. Sezon powoli się kończy, została nam ostatnia dwu godzinna runda. Akurat przed tą rundą mój TM zdobył swoje pierwsze i z pewnością nie ostatnie mistrzostwo GT z czego też mega się cieszę. <hura> Dla mnie ten sezon jest totalną porażką, początek wyglądał że tak powiem normalnie, dość długo byłem na 2 miejscu w klasyfikacji, ale z czasem reszta stawki obudziła się i prosto mówiąc dojechała mnie. Sezon jeszcze się nie skończył ale zdecydowanie jest to mój gorszy sezon niż poprzedni debiutancki. Mówiłem że początek wyglądał normalnie.. 2 miejsce w generalce przez długi czas.. Właśnie tam siebie widzę,a nawet wyżej, niestety auto kompletnie nie pasuje do mojego stylu jazdy. Całkowicie załamałem się jak wszedłem na serwer autem ligowym i w przeciągu kilku okrążeń zrobiłem lepszy czas niż podrasowaną C7.. Tragedia. Został ostatni wyścig, może tam ta wredna C7 posłucha się i da mi dobry wynik na zakończenie sezonu, co nie zmienia, że sezon w moim wykonaniu był tragiczny.
Zmodyfikowane 23 maj 2016 15:13 przez Konrad Żerebiec.
23 maj 2016 17:25
Trudny wyścig. Niestety, ale Nissan nam tutaj nie leżał. Nie ma co jednak też usprawiedliwiać tego wszystkiego, bo Mateusz zrobił spina walcząc o podium, a mnie się wkradł tragiczny start i parę błędów na mokrym torze. Cóż, liczymy w Abu Zabi na pokonanie FSP, ale będzie to trudne zadanie. Przy okazji chcę pogratulować Jackowi tytułu <ok>
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
NIE
Zachmurzenie
19 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 222 876

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.