FacebookYouTubeTwitchCupSell
MENU
SeriaSezonDaneZespół
WYNIKI ZESPOŁU
RundaDataPunktyRazem
Bathurst12.02.20171010
Red Bull Ring19.02.2017919
Silverstone26.02.2017928
Nurburgring12.03.20171341
Zolder I19.03.2017445
Zolder II19.03.2017146
Francorhamps02.04.20171157
Monza09.04.2017764
Mosport I23.04.2017165
Mosport II23.04.2017974
Road Atlanta07.05.20171084
Watkins Glen14.05.20171094
Indianapolis21.05.20179103
La Sarthe04.06.201723126
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
23 °C
Tor:
34 °C
SOB
Częściowe zachmurzenie
24 °C
NIE
Deszcz
23 °C
PON
Deszcz
19 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Partnerzy:

LightLeagueLiga rFactorrFanaticFeeder LeaguePole Position F1 LigaLiga F1, liga rFactor

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
17 279 629

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.