FacebookYouTubeTwitchCupSell
MENU
SeriaSezonDaneZespół
WYNIKI ZESPOŁU
RundaDataPunktyRazem
Bathurst12.02.201766
Red Bull Ring19.02.20171218
Silverstone26.02.20171432
Nurburgring12.03.20171648
Zolder I19.03.2017856
Zolder II19.03.2017056
Francorhamps02.04.2017763
Monza09.04.2017063
Mosport I23.04.2017265
Mosport II23.04.2017065
Road Atlanta07.05.20171984
Watkins Glen14.05.201720104
Indianapolis21.05.201714118
La Sarthe04.06.20178126
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
15 °C
Tor:
16 °C
WTO
Zachmurzenie
23 °C
ŚRO
Deszcz
24 °C
CZW
Zachmurzenie
23 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Partnerzy:

LightLeagueLiga rFactorrFanaticFeeder LeaguePole Position F1 LigaLiga F1, liga rFactor

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
17 740 108

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.