FacebookYouTubeTwitchCupSell
MENU
SeriaSezonDaneZespół
WYNIKI ZESPOŁU
RundaDataPunktyRazem
Bathurst12.02.20171212
Red Bull Ring19.02.2017517
Silverstone26.02.2017118
Nurburgring12.03.2017725
Zolder I19.03.2017126
Zolder II19.03.2017733
Francorhamps02.04.2017639
Monza09.04.2017039
Mosport I23.04.2017039
Mosport II23.04.2017645
Road Atlanta07.05.2017348
Watkins Glen14.05.20171260
Indianapolis21.05.2017868
La Sarthe04.06.20171280
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
NIE
Deszcz
24 °C
PON
Deszcz
22 °C
WTO
Deszcz
17 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Partnerzy:

LightLeagueLiga rFactorrFanaticFeeder LeaguePole Position F1 LigaLiga F1, liga rFactor

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
18 793 981

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.