FacebookYouTubeTwitchCupSell
MENU
SeriaSezonDaneZespół
WYNIKI ZESPOŁU
RundaDataPunktyRazem
Bathurst12.02.2017-0
Red Bull Ring19.02.201700
Silverstone26.02.201733
Nurburgring12.03.201736
Zolder I19.03.201706
Zolder II19.03.201739
Francorhamps02.04.201709
Monza09.04.201709
Mosport I23.04.201709
Mosport II23.04.201709
Road Atlanta07.05.201709
Watkins Glen14.05.2017514
Indianapolis21.05.2017014
La Sarthe04.06.20171630
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
18 °C
Tor:
26 °C
CZW
Deszcz
27 °C
PIĄ
Deszcz
24 °C
SOB
Częściowe zachmurzenie
26 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Partnerzy:

LightLeagueLiga rFactorrFanaticFeeder LeaguePole Position F1 LigaLiga F1, liga rFactor

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
19 934 702

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.