AKTUALNOŚCI
WIADOMOŚĆ
20 września 2015
Maciej Młynek z kolejnym Pole Position
Aktualny mistrz serii okazał się najlepszy w sesji kwalifikacyjnej wyprzedzając obu kierowców Ferrari - Patryka Krutyj i Rafała Cupał.
Warunki pogodowe można porównać do tych z przedwczoraj - spore zachmurzenie, ale znów brak deszczu. W sobotnich kwalifikacjach udział wzięło 18 kierowców.
Najszybszym z nich okazał się Maciej Młynek (Red Bull), który pokonał swojego największego rywala Patryka Krutyj o blisko 0.2 sekundy. Trzecie miejsce dosyć niespodziewanie zdobył Rafał Cupał (Ferrari).
Czwarte i piąte miejsce zajęli Mateusz Bogusz (Williams) i Łukasz Jasiński (Mclaren), szósty był Adam Jurzysta (Sauber), czwartą linia zarezerwowana jest dla przedstawicieli teamu Mercedes, a więc dla Aleksandra Brzozowskiego i Dawida Czepieli, pozycję dziewiątą zajął Radosław Cupał (Renault), a czołową dziesiątkę zamknął Łukasz Dams (Mclaren).
Drugą dziesiątkę otwiera ukarany za ścięcia toru Dawid Kuszel (Renault), obok którego z szóstej linii wystartuje Cezary Kołcz, trzynasty czas uzyskał Maciej Miłosz (Lotus), który także otrzymał karę czasową, czternasty Artur Tymczyszyn (HRT), piętnasty Maciej Paruch (Virgin), szesnasty Bartłomiej Nowak (Force India), siedemnasty Marcin Kowalski (Force India), a ostatni był Paweł Galant (HRT).
W sesji wziął udział także Błażej Młynek (Lotus), lecz zapomniał on zapisać się na listę startową, w wyniku czego jego czasu nie ma w tabeli wyników.
Kary:
Patryk Krutyj:
+1 PK za 10.5 (10.2)
Dawid Kuszel:
+0,5 sek. za 13.3a
+1 PK za 13.3a
Maciej Miłosz:
+0,5 sek. za 13.3a
+1 PK za 13.3a
Najszybszym z nich okazał się Maciej Młynek (Red Bull), który pokonał swojego największego rywala Patryka Krutyj o blisko 0.2 sekundy. Trzecie miejsce dosyć niespodziewanie zdobył Rafał Cupał (Ferrari).
Czwarte i piąte miejsce zajęli Mateusz Bogusz (Williams) i Łukasz Jasiński (Mclaren), szósty był Adam Jurzysta (Sauber), czwartą linia zarezerwowana jest dla przedstawicieli teamu Mercedes, a więc dla Aleksandra Brzozowskiego i Dawida Czepieli, pozycję dziewiątą zajął Radosław Cupał (Renault), a czołową dziesiątkę zamknął Łukasz Dams (Mclaren).
Drugą dziesiątkę otwiera ukarany za ścięcia toru Dawid Kuszel (Renault), obok którego z szóstej linii wystartuje Cezary Kołcz, trzynasty czas uzyskał Maciej Miłosz (Lotus), który także otrzymał karę czasową, czternasty Artur Tymczyszyn (HRT), piętnasty Maciej Paruch (Virgin), szesnasty Bartłomiej Nowak (Force India), siedemnasty Marcin Kowalski (Force India), a ostatni był Paweł Galant (HRT).
W sesji wziął udział także Błażej Młynek (Lotus), lecz zapomniał on zapisać się na listę startową, w wyniku czego jego czasu nie ma w tabeli wyników.
Kary:
Patryk Krutyj:
+1 PK za 10.5 (10.2)
Dawid Kuszel:
+0,5 sek. za 13.3a
+1 PK za 13.3a
Maciej Miłosz:
+0,5 sek. za 13.3a
+1 PK za 13.3a
Wyniki:
Poz | Kierowca | Zespół | Okr | Czas |
---|---|---|---|---|
01 | Maciej Młynek | Red Bull Racing | 23 | 1:45.273 |
02 | Patryk Krutyj | Ferrari | 21 | 1:45.436 |
03 | Rafał Cupał | Ferrari | 23 | 1:45.758 |
04 | Mateusz Bogusz | Williams | 18 | 1:46.075 |
05 | Łukasz Jasiński | McLaren | 20 | 1:46.406 |
06 | Adam Jurzysta | BMW Sauber | 16 | 1:46.537 |
07 | Aleksander Brzozowski | Mercedes | 20 | 1:46.552 |
08 | Dawid Czepiela | Mercedes | 24 | 1:46.714 |
09 | Radosław Cupał | Renault | 18 | 1:46.876 |
10 | Łukasz Dams | McLaren | 22 | 1:47.012 |
11 | Dawid Kuszel | Renault | 20 | 1:47.600 |
12 | Cezary Kołcz | Virgin | 18 | 1:47.645 |
13 | Maciej Miłosz | Lotus | 16 | 1:48.157 |
14 | Artur Tymczyszyn | HRT | 8 | 1:48.738 |
15 | Maciej Paruch | Virgin | 21 | 1:49.514 |
16 | Bartłomiej Nowak | Force India | 9 | 1:50.039 |
17 | Marcin Kowalski | Force India | 19 | 1:52.239 |
18 | Paweł Galant | HRT | 20 | 1:52.257 |
KOMENTARZE
Brak postów
NAJBLIŻSZE SESJE
GP Brazylii
Kwalifikacje | Zakończona |
Wyścig | Zakończona |
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Tor:
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Serwer F1 | |
Serwer egzaminacyjny |
POGODA
Deszcz
Powietrze:
17 °C
Tor:
17 °C
PIĄ
21 °C
SOB
26 °C
NIE
24 °C
TEAMSPEAK
ADMINISTRACJA SERII F1
Szef serii:
Pomocnicy:
KLASYFIKACJA
Kierowcy | Zespoły |
01 | Adrian Babiński | 537 |
02 | Patryk Krutyj | 462 |
03 | Aleksy Mainusz | 364 |
04 | Marcel Pawiński | 316 |
05 | Dawid Czepiela | 269 |
06 | Maciej Wysmulski | 200 |
07 | Radosław Cupał | 189 |
08 | Wojciech Bobrowicz | 149 |
09 | Damian Wolkiewicz | 146 |
10 | Mateusz Majka | 142 |