FacebookYouTubeCupSell
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
Patryk Krutyj rozpoczyna sezon od zwycięstwa!
Patryk Krutyj wraz z zespołem Mercedesa zajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji po wygranej w inauguracyjnej Grand Prix Australii. Drugie miejsce w wyścigu zajął Mateusz Ziubiński, który na ostatnich metrach zdołał wyprzedzić Macieja Młynka.
9 lutego 2016
Maciej Młynek wygrywa kwalifikacje
Red Bull prowadzony przez dwukrotnego mistrza serii F1 ponownie był najszybszy w sobotniej sesji kwalifikacyjnej. Drugi czas zdobył Paweł Andrzejewski (Caterham), a trzeci był Mateusz Ziubiński (Mclaren).
7 lutego 2016
Patryk Krutyj najszybszy w inauguracyjnym treningu
Dwóch najlepszych kierowców ostatnich dwóch sezonów uplasowało się na dwóch pierwszych miejscach. Tym razem pierwszy był Patryk Krutyj (Mercedes), drugi Maciej Młynek (Red Bull), a trzeci Rafał Cupał (Mercedes).
6 lutego 2016
Powrót do standardowych torów w sezonie I 2016
W sezonie I 2016 seria F1 zagości na 15 torach, na których odbywały się wyścigi Grand Prix Formuły 1 w sezonie 2014. Kalendarz został wybrany na podstawie niedawno przeprowadzonej ankiety. Pierwszy wyścig odbędzie się już za tydzień.
29 stycznia 2016
Patryk Krutyj wygrywa, dublet Ferrari na zakończenie sezonu!
W ostatniej rundzie sezonu nie zabrakło emocji. Krutyj wygrał po dość kontrowersyjnej zagrywce wykonanej na Macieju Młynku, który ukończył czwarty. Drugi był Rafał Cupał, dzięki czemu Ferrari zakończyło sezonu drugim dubletem. Podium dopełnił Mateusz Bogusz (Williams).