FacebookYouTubehitbox
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
Patryk Krutyj z Pole Positon na Węgrzech
Najlepszy kierowca minionego sezonu pokazuje, że wciąż jest w świetnej formie. Tym razem pokonał swojego największego rywala w drodze o tytuł Macieja Młynka (Jaguar) i Patryka Rogozik (Mclaren).
24 maja 2015
Patryk Krutyj wygrywa sesję treningową
Czterokrotny i aktualny mistrz tej serii zwycięża w kolejnej sesji z czasem 1:19.472. Miejsce drugie zajął aktualny lider klasyfikacji generalnej Maciej Młynek (Jaguar), zaś trzeci był Aleksander Brzozowski (BAR).
Grand Prix Węgier kolejnym wyścigiem F1
Wyścigowa "karuzela" trwa w najlepsze. W najbliższy weekend kierowcy F1 odwiedzą tor Hungaroring, gdzie odbył się pierwszy w historii wyścig za "żelazną kurtyną".
23 maja 2015
Maciej Młynek odnosi zwycięstwo na Hockenheimringu!
Kolejny komplet punktów w sezonie uzyskał Maciej Młynek (Jaguar), który ukończył wyścig o Grand Prix Niemiec z ponad 15 sekundową przewagą nad Patrykiem Rogozikiem (McLaren). Zaskakująco wysokie trzecie miejsce zajął Rafał Cupał (Renault).
Pole Position dla Macieja Młynka
Zawodnik Jaguara zdobył Pole Position do jutrzejszego wyścigu o Grand Prix Niemiec, minimalnie wyprzedzając Dawida Kuszel (Ferrari). Drugą linię otworzy Patryk Krutyj (Ferrari).