FacebookYouTubehitbox
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
BAR najlepszy w finałowym Grand Prix
Kierowcy BAR wykorzystali pech i błędy rywali i uzyskali pierwsze dwa miejsca w ostatniej rundzie sezonu rozegranej w Japonii. Zwycięstwo padło łupem Aleksandra Brzozowskiego, drugi był Radosław Cupał, a trzecie miejsce niespodziewanie zajął jego brat Rafał.
20 czerwca 2015
Maciej Młynek wygrywa ostatnie kwalifikacje
Kierowca Jaguara po zapewnieniu tytułu mistrzowskiego nie spoczął na laurach i wciąż pokazuje świetną formę. Tym razem zwycięska okazała się sesja kwalifikacyjna, w której minimalnie wyprzedził Patryka Krutyj (Mclaren) i Aleksandra Brzozowskiego.
14 czerwca 2015
Łukasz Dams zwycięża ostatni trening
Kierowca Minardi zwyciężył piątkową sesję ustanawiając czas 1:36.680. Drugie miejsce ze stratą prawie 3 sekund zdobył Błażej Młynek (Renault), a ostatni był aktualny już mistrz Maciej Młynek (Jaguar), który nie uzyskał żadnego czasu pomiarowego.
Maciej Młynek nowym mistrzem
Kierowca Jaguara odnosi wspaniałe zwycięstwo w wyścigu o Grand Prix Włoszech, a jednocześnie tryumfuje w klasyfikacji kierowców. Miejsce drugie zajął już były mistrz - Patryk Krutyj (Ferrari), a podium uzupełnił Dawid Czepiela (Jaguar).
13 czerwca 2015
Patryk Krutyj niepokonany w kwalifikacjach
As Ferrari uzyskał najlepszy czas jednego okrążenia i zdobył Pole Position do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Włoszech. Miejsce drugie zajął Maciej Młynek (Jaguar), a trzecie Dawid Czepiela (Mclaren).