FacebookYouTubeTwitchCupSell
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
Adrian Babiński wygrywa nocny i deszczowy wyścig
Grand Prix Singapuru okazała się najdłuższym i najtrudniejszym wyścigiem sezonu II 2016. W zmiennych warunkach pogodowych najlepiej odnalazł się Adrian Babiński, który zajął pierwsze miejsce. Podium uzupełnili Patryk Krutyj oraz Jacek Hamburg.
2 grudnia 2016
Krutyj wygrywa interesujące kwalifikacje przed GP Singapuru!
Patryk Krutyj (Mercedes) ponownie okazał się najlepszy podczas "czasówki". W pokonanym polu pozostawił Adriana Babińskiego z Lotusa i Rafała Cupała z Red Bulla, którzy zajęli odpowiednio 2. i 3. pozycję podczas dzisiejszych zmagań stojących pod znakiem różnorodnych strategii.
26 listopada 2016
Patryk Krutyj wygrywa GP Włoch i zostaje mistrzem serii F1!
Patryk Krutyj z Mercedesa pieczętuje swój kolejny mistrzowski tytuł zwycięstwem na torze Monza! Drugie miejsce zajął dość niespodziewanie Konrad Żerebiec (Force India) startując z 11 pozycji. Trzecie miejsce przypadło w udziale Marcelowi Pawińskiemu (Mercedes).
24 listopada 2016
Krutyj najszybszy w deszczowych kwalifikacjach
Kierowca Mercedesa zdobył pierwsze pole startowe dzięki świetnemu czasowi uzyskanemu w bardzo trudnych warunkach. Obok niego ustawi się Aleksy Mainusz (Williams), czym zaskoczył niejednego obserwatora. Trzeci kwalifikacje zakończył Adrian Babiński z Lotusa.
20 listopada 2016
Pawiński najlepszy w piątkowym treningu w świątyni prędkości
Marcel Pawiński (Mercedes) pod nieobecność swojego kolegi z zespołu wykręca najlepszy czas w treningu na torze Monza. Drugie miejsce przypadło w udziale Rafałowi Cupałowi (Red Bull). Na trzecim miejscu trening zakończył Adrian Babiński z Lotusa.