FacebookYouTubehitbox
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
Patryk Krutyj tryumfatorem Grand Prix Monako
Aktualny mistrz pokazał klasę i wygrał wyścig na torze Monte Carlo. Tuż za nim dojechał Maciej Młynek (Jaguar), a trzecie miejsce zajął Dawid Kuszel (Ferrari).
26 marca 2015
Patryk Krutyj zwycięzcą kwalifikacji
Czterokrotny mistrz serii F1 wykręcił najlepszy czas w kwalifikacjach i to on wystartuje z Pole Position do jutrzejszego Grand Prix Monako. Drugie i trzecie miejsce zajął duet Jaguarów - Sebastian Kosmala i Maciej Młynek.
22 marca 2015
Sebastian Kosmala najlepszy w treningu
Lider klasyfikacji generalnej wygrał piątkową sesję z czasem 1:22.485. Na drugim miejscu znalazł się Patryk Krutyj (Ferrari), a na trzecim Dawid Czepiela (Mclaren).
21 marca 2015
Sebastian Kosmala zwycięża po raz drugi w sezonie
Dobry start, świetna jazda i wygrana w przepięknym stylu. Tak wyglądał wyścig z perspektywy Sebastiana Kosmali (Jaguar) - zwycięzcy Grand Prix Hiszpanii. Na podium znaleźli się również Maciej Młynek (Jaguar) i Patryk Krutyj (Ferrari).
18 marca 2015
Pole Position dla Sebastiana Kosmali
Kierowca Jaguara nie miał sobie równych w kwalifikacjach i wygrał je z czasem 1:17.146 z przewagą ponad pół sekundy nad drugim Adamem Jurzystą (Sauber) i trzecim Rafałem Cupał (Renault).