FacebookYouTubeTwitchCupSell
WIADOMOŚĆ
1 kwietnia 2011
Kamil Majnusz najszybszy w deszczowych warunkach!
Ze wspaniałego Silverstone przenosimy się do Niemiec na obiekt Hockenheimring. Aura tym razem dała o sobie znać, spadł deszcz, było mokro, aż do ostatnich minut treningu. Mimo złych warunków na torze już od pierwszych sekund mogliśmy podziwiać kierowców serii GP2. Pierwszy czas wykręcił Rafał Czeszyński (Racing Engineering). Szybko on jednak uległ zmianie za sprawą Kamila Majnusza z zespołu Arden. Kierowcy wspinali się na wyżyny swoich umiejętności. Jednym wychodziło to lepiej, drugim gorzej, każdy się starał jak mógł. Z dobrej strony pokazał się Patryk Bęgier (iSport), który wykręcił trzeci czas.

Ostatecznie, pierwsze miejsce zajął Kamil Majnusz (Arden). Drugi rezultat ustanowił Rafał Czeszyński (Racing Engineering). Trzecie i czwarte miejsce to kierowcy teamu iSport: Patryk Bęgier i Paweł Piątkiewicz. Kolejni to: Dawid Bęgier (ART), Igor Borzęcki (Racing Engineering), Dominik Borycki (Barwa). Na dalszych dwóch miejscach ujrzeliśmy zawodników Super Nova: Bartka Kopaniarza i Krystiana Walkiewicza. Zespół Coloni był najgorszy. Jego kierowcy: Bartek Nowak i Daniel Radecki ustanowili ostatnie czasy sesji.
Liczba wyświetleń: 1931 (1 użytkownik)
NAJBLIŻSZE SESJE

GP Brazylii

Interlagos

Brazylia
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
21 °C
Tor:
29 °C
PIĄ
Częściowe zachmurzenie
24 °C
SOB
Deszcz
23 °C
NIE
Częściowe zachmurzenie
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
04Marcel Pawiński316
05Dawid Czepiela269
06Maciej Wysmulski200
07Radosław Cupał189
08Wojciech Bobrowicz149
09Damian Wolkiewicz146
10Mateusz Majka142

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
49 448 671

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.