FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
22 maj 2017 18:24
Kamil Śmieja napisał(a):
CO WY MACIE Z TYMI ANTYŚCINACZAMI? NIe umicie jeździć bez nich?

Nie, im się zachciało latania jak na Zolder <wyśmiewacz>
22 maj 2017 18:29
Nie zamierzam już pracować nad Indianapolis, więc jeżeli będzie stara wersja, to bez żadnych modyfikacji.
22 maj 2017 18:45
Rafał Cupał napisał(a):
Nie zamierzam już pracować nad Indianapolis, więc jeżeli będzie stara wersja, to bez żadnych modyfikacji.

To zostajemy przy starej wersji :/
22 maj 2017 20:56
Dawid Czepiela napisał(a):



Dodam dodatkowo, że skoro nie ścigamy się na starej wersji Imoli czy też Monzy (a akurat starą Imolę uważam za równie przyjemną co obecna jeśli nie przyjemniejszą i co najważniejsze, nie potrzeba tam antyścinaczy XD ), moje zdanie jest więc takie: powinniśmy jeździć na nowym Indy, bo po poprawieniu suchej nitki i ew. ulepszeniu jeszcze poziomów ustawień graficznych, nie widzę żadnego problemu żeby go użytkować.



Też nie widzę problemu, tylko naprawcie tabliczki do zakrętów i optymalną linię na mokrym i będzie dobrze. Tylko kto to zrobi jak nawet nie ma kto serwera ustawić na sesje?
22 maj 2017 21:06
To już jest inna sprawa i miejmy nadzieje - zażegnana.
23 maj 2017 11:31
Próbuję wyciągnąć wnioski z Waszych uwag, które na pierwszy rzut oka sugerują, że moja praca nad torami idzie na marne. Po pierwsze, narzekacie, że na nowej wersji nie było dość antyścinaczy, bo można było jechać po trawie. Czyli rozumiem, że oczekujecie ode mnie, że na każdym torze, na każdym zakręcie, który nie jest otoczony bandami, mam stawiać masę antyścinaczy (do tej pory wstawiałem je tylko w krytycznych miejscach). Po drugie, z Waszych komentarzy można odczuć, że niedosyt antyścinaczy jest ważnym argumentem przeciwko nowej wersji, tymczasem głosujecie za powrotem starej wersji, na której antyścinaczy w ogóle nie było i nie będzie. Zatem rozumiem, że w rzeczywistości argument o antyścinaczach jest przesadzony i podany tylko w celu przeforsowania pozostałych. Czy wszystko dobrze rozumiem?
23 maj 2017 12:06
Zatem rozumiem, że w rzeczywistości argument o antyścinaczach jest przesadzony i podany tylko w celu przeforsowania pozostałych. Czy wszystko dobrze rozumiem?

Chyba dobrze rozumiesz.
23 maj 2017 12:13
Co Wam przeszkadza w tych antyścinaczach? Moim zdaniem jest ich wystarczająco.
23 maj 2017 12:42
Mateusz Guzowski napisał(a):
Co Wam przeszkadza w tych antyścinaczach? Moim zdaniem jest ich wystarczająco.

Moim zdaniem jest ich i tak za dużo. Każdy chyba wie, gdzie do <cenzura> nędzy znajduje sie obręb toru. W mojej opinii antyścinacze przeszkadzają w walce, bo czasem trzeba ściąć i na prawde, jak ktoś twierdzi, że potrzeba ich więcej potrzebuje, to pozdrowienia. Jak ktoś potrzebuje terapi aby sie oduczyć to <cenzura> polecam pojeździć w F1 2016 (ból dupy o Codemasters za 3,2,1) na rygorystycznych bo do cholery, co was korci aby ścinać? Jak ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć to chętnie posłucham bo ja tego nie rozumiem (Sorry, za wulgaryzmy ale to już tylko cośnienie podnosi)
Zmodyfikowane 23 maj 2017 12:43 przez Kamil Śmieja.
23 maj 2017 13:16
Jedyne miejsce gdzie mi antyścinacz przeszkadza to przy wyjeździe z szykany na końcu S1 po zewnętrznej, taki wyjazd może się niebezpiecznie skończyć.
NAJBLIŻSZE SESJE

GP Brazylii

Interlagos

Brazylia
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
13 °C
Tor:
13 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Deszcz
25 °C
PON
Częściowe zachmurzenie
23 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
04Marcel Pawiński316
05Dawid Czepiela269
06Maciej Wysmulski200
07Radosław Cupał189
08Wojciech Bobrowicz149
09Damian Wolkiewicz146
10Mateusz Majka142

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 301 629

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.