FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
6 lut 2013 16:16
Tutaj można dyskutować o teście teoretycznym. Proszę jednak nie zamieszczać tutaj odpowiedzi na pytania do testu.
6 lut 2013 16:36
Mała ilość graczy (może być), też spowodowana tym testem teoretycznym, który jest trudny dla niektórych i połowa tych co próbuje rezygnuje bo jest wkurzona błędami. Zauważyliście, że tam gdzie go nie ma w ogóle jest bardzo duzo chetnych? proponuje go jakos ulatwic albo zmniejszyc ilosc pytan (to jest moja opinia...)
6 lut 2013 16:40
Zamierzam trochę poprawić ten (jak to ostatnio mówią w padoku realnego F1, a przynajmniej tak tłumaczą) obszar.
6 lut 2013 17:00
Dawid Bęgier napisał(a):
Mała ilość graczy (może być), też spowodowana tym testem teoretycznym, który jest trudny dla niektórych i połowa tych co próbuje rezygnuje bo jest wkurzona błędami. Zauważyliście, że tam gdzie go nie ma w ogóle jest bardzo duzo chetnych? proponuje go jakos ulatwic albo zmniejszyc ilosc pytan (to jest moja opinia...)

Regulamin jest po to, by go znać i przestrzegać. Na cholerę nam takie osobniki, które nie znają regulaminu, które będą rozpieprzały stronę, bo dostały karę za coś, co według nich było ok?
6 lut 2013 17:04
Krzysztof Woźniak napisał(a):
Dawid Bęgier napisał(a):
Mała ilość graczy (może być), też spowodowana tym testem teoretycznym, który jest trudny dla niektórych i połowa tych co próbuje rezygnuje bo jest wkurzona błędami. Zauważyliście, że tam gdzie go nie ma w ogóle jest bardzo duzo chetnych? proponuje go jakos ulatwic albo zmniejszyc ilosc pytan (to jest moja opinia...)

Regulamin jest po to, by go znać i przestrzegać. Na cholerę nam takie osobniki, które nie znają regulaminu, które będą rozpieprzały stronę, bo dostały karę za coś, co według nich było ok?


dobra ty to już lepiej nie pisz B)
6 lut 2013 17:28
Dlaczego nie? Ma rację chłopak. Tylko że test może jest trochę za trudny, może inaczej sformułowane pytania ułatwiłyby jego wypełnienie?
6 lut 2013 17:43
Jak ktoś przeczyta regulamin to sobie poradzi.
6 lut 2013 18:03
No nie wiem, ja czytałem, a gdzieś miałem jeden błąd i z 20 minut musiałem go szukać. Nie pamiętam już co to było za pytanie, ale łatwo było się tam pomylić.
23 lut 2013 17:16
Czytałem regulamin i cały i w streszczeniu już chyba z 20 razy i daję dobre odpowiedzi, ale nie chce mi zaliczyć.
23 lut 2013 17:21
Masz jedno pytanie źle czy więcej ?
NAJBLIŻSZE SESJE

GP Brazylii

Interlagos

Brazylia
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
23 °C
Tor:
35 °C
NIE
Deszcz
25 °C
PON
Częściowe zachmurzenie
23 °C
WTO
Deszcz
24 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
04Marcel Pawiński316
05Dawid Czepiela269
06Maciej Wysmulski200
07Radosław Cupał189
08Wojciech Bobrowicz149
09Damian Wolkiewicz146
10Mateusz Majka142

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 326 780

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.