FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
6 lip 2016 09:52
Jak długo czeka się na przydzielenie egzaminatora?
6 lip 2016 10:41
do 24h
6 lip 2016 13:08
Mateusz Guzowski napisał(a):
do 24h

Nie ma takiego czegoś. Na egzaminatora może czekać minute a czasami dwa dni. To wszystko zależy od momentu ilu egzaminatorów ma czas wolny.
Dodane 6 lipca 2016 15:10:
Rafał Janicki napisał(a):
Jak długo czeka się na przydzielenie egzaminatora?

Jeżeli w ciągu paru dni nikt Cię nie przygarnie to wtedy robi się problem i napisz w tej sprawie np. tutaj.
Konto usunięte
19 wrz 2016 16:35
Dlaczego ja niegdyś tu uczestnicząc biorąc udział w 22 sesjach i 7 wyścigach posiadałem licencje jednak po dłuższej przerwie nieobecności nagle tej licencji nie mam, moge wiedziec dlaczego i czy możnaby przywrócić mi licencje bez konieczności bujania sie kopytkiem z literką L na dachu?
19 wrz 2016 16:39
Konto usunięte napisał:
Dlaczego ja niegdyś tu uczestnicząc biorąc udział w 22 sesjach i 7 wyścigach posiadałem licencje jednak po dłuższej przerwie nieobecności nagle tej licencji nie mam, moge wiedziec dlaczego i czy możnaby przywrócić mi licencje bez konieczności bujania sie kopytkiem z literką L na dachu?

Może ją utraciłeś, ze względu na jakieś skargi. Tak czy inaczej będziesz musiał powtórzyć, skoro nie masz w profilu. Zdaje się Exam Carem i nie da się niczym innym.
19 wrz 2016 17:08
Jeśli miałeś ją bardzo dawno temu to utraciłeś na skutek zmian w lidze, było tak bodajże dwa razy że wszyscy użytkownicy musieli ją zdawać od nowa (jedna sytuacja to na pewno przejście na rF przed sezonem 2012).
Konto usunięte
19 wrz 2016 17:40
Marcel Pawiński napisał(a):
Konto usunięte napisał:
Dlaczego ja niegdyś tu uczestnicząc biorąc udział w 22 sesjach i 7 wyścigach posiadałem licencje jednak po dłuższej przerwie nieobecności nagle tej licencji nie mam, moge wiedziec dlaczego i czy możnaby przywrócić mi licencje bez konieczności bujania sie kopytkiem z literką L na dachu?

Może ją utraciłeś, ze względu na jakieś skargi. Tak czy inaczej będziesz musiał powtórzyć, skoro nie masz w profilu. Zdaje się Exam Carem i nie da się niczym innym.

Ale to nie do Ciebie było pytanie bo ja już Twoją wypowiedz na ten temat znam,
z całym szacunkiem, ale kierowałem to zapytanie(w nadziei)do wyższej instancji aby zapoznano się z moją sprawą. ps. Nie nie, żadnych skarg nie było.
Dodane 19 września 2016 19:45:
Marcel Pawiński napisał(a):
Konto usunięte napisał:
Dlaczego ja niegdyś tu uczestnicząc biorąc udział w 22 sesjach i 7 wyścigach posiadałem licencje jednak po dłuższej przerwie nieobecności nagle tej licencji nie mam, moge wiedziec dlaczego i czy możnaby przywrócić mi licencje bez konieczności bujania sie kopytkiem z literką L na dachu?

Może ją utraciłeś, ze względu na jakieś skargi. Tak czy inaczej będziesz musiał powtórzyć, skoro nie masz w profilu. Zdaje się Exam Carem i nie da się niczym innym.

Ale to nie do Ciebie było pytanie bo ja już Twoją wypowiedz na ten temat znam,
z całym szacunkiem, ale kierowałem to zapytanie(w nadziei)do wyższej instancji aby zapoznano się z moją sprawą. ps. Nie nie, żadnych skarg nie było.Maciej Paruch napisał(a):
Jeśli miałeś ją bardzo dawno temu to utraciłeś na skutek zmian w lidze, było tak bodajże dwa razy że wszyscy użytkownicy musieli ją zdawać od nowa (jedna sytuacja to na pewno przejście na rF przed sezonem 2012).

Ok ale ja mam kłopoty emocjonalne zwiazane z literką L na dachu i nie chce kierowac takim pojazdem, to czy nie moglbym pojechac np SafetyCarem ? wszak to ta sama specyfikacja pojazdu
19 wrz 2016 17:52
Ok ale ja mam kłopoty emocjonalne zwiazane z literką L na dachu i nie chce kierowac takim pojazdem, to czy nie moglbym pojechac np SafetyCarem ? wszak to ta sama specyfikacja pojazdu





A poważnie, to czeka Twoją osobę, to samo co innych, czyli praktyka w Exam Carze.
Konto usunięte
19 wrz 2016 20:44
Większych głupot dawno nie czytałem już tutaj xD
20 wrz 2016 04:44
Nie no, jak tak chce, to można mu dać. Ciekawe czy zrobi taki czas jak trzeba Exam Carem <lol>
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Deszcz
Deszcz
Powietrze:
16 °C
Tor:
16 °C
PIĄ
Deszcz
23 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Deszcz
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 274 990

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.