FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
Konto usunięte
20 wrz 2016 17:44
Maciej Paruch napisał(a):
Jeśli miałeś ją bardzo dawno temu to utraciłeś na skutek zmian w lidze, było tak bodajże dwa razy że wszyscy użytkownicy musieli ją zdawać od nowa (jedna sytuacja to na pewno przejście na rF przed sezonem 2012).

No ba! no o! zdjęcie nr. 1 i 13 http://www.f1-online.pl/galeria/1/10 /152/ Zielony Caterham pamietam bo pierwszy raz i jedyny raz wtedy zapalił mi sie silnik
20 wrz 2016 18:33
Udziały w sesjach: 557
Udziały w wyścigach: 206

I co? Też musiałem wtedy ponownie zdawać i nie było problemu.
Konto usunięte
20 wrz 2016 18:45
Jakbyś przestał kombinować jak zrobić lickę nie robiąc jej w ogóle albo robiąc samochodem SC to byś już ją dawno zrobił i miał z głowy samochód z "L" na dachu...
20 wrz 2016 19:01
Konto usunięte napisał:
Jakbyś przestał kombinować jak zrobić lickę nie robiąc jej w ogóle albo robiąc samochodem SC to byś już ją dawno zrobił i miał z głowy samochód z "L" na dachu...

SC nie można, poza tym jest wolniejszy ;).
20 wrz 2016 19:16
Marcel Pawiński napisał(a):
Konto usunięte napisał:
Jakbyś przestał kombinować jak zrobić lickę nie robiąc jej w ogóle albo robiąc samochodem SC to byś już ją dawno zrobił i miał z głowy samochód z "L" na dachu...

SC nie można, poza tym jest wolniejszy ;).


Czytanie ze zrozumieniem, plis.
20 wrz 2016 19:20
Dawid Czepiela napisał(a):
Marcel Pawiński napisał(a):
Konto usunięte napisał:
Jakbyś przestał kombinować jak zrobić lickę nie robiąc jej w ogóle albo robiąc samochodem SC to byś już ją dawno zrobił i miał z głowy samochód z "L" na dachu...

SC nie można, poza tym jest wolniejszy ;).


Czytanie ze zrozumieniem, plis.

Ech... Przepraszam, ale jestem przeziębiony i dwuznacznie to zrozumiałem.
Konto usunięte
21 wrz 2016 07:33
Dupa, otóż Nie!. Jacku, yy szanowny kasztelanie, mówisz że dawno tu nie słyszałeś podobnych głupot, i może tak być, bo mało kto jest w stanie to zrozumieć ja to wiem i zawsze tłumaczenia trzeba w ch--j. To psychozjawisko jest z rodzaju psycho-schizo, rodzaj natręctw, niedawno sam się zdiagnozowałem i fachowo ujmując ponoć są to zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mówi to Tobie coś? I w tym obecnym przypadku ale jedno z wielu dla mnie to pojazdy z oznaczeniami literą L na dachu, z boku, na drzwiach, naklejone gdziekolwiek. By mnie kule biły, by mnie wilki zle w lesie dopaśc miały.. nie pojade takim pojazdem czy to w realu czy w wirtualu,(każdym innym byle nie tym):P,
bo - http://www35.zippyshare.com/v/xd9KYgGt/f ile.html
21 wrz 2016 09:19
Konto usunięte napisał:
Dupa, otóż Nie!. Jacku, yy szanowny kasztelanie, mówisz że dawno tu nie słyszałeś podobnych głupot, i może tak być, bo mało kto jest w stanie to zrozumieć ja to wiem i zawsze tłumaczenia trzeba w ch--j. To psychozjawisko jest z rodzaju psycho-schizo, rodzaj natręctw, niedawno sam się zdiagnozowałem i fachowo ujmując ponoć są to zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mówi to Tobie coś? I w tym obecnym przypadku ale jedno z wielu dla mnie to pojazdy z oznaczeniami literą L na dachu, z boku, na drzwiach, naklejone gdziekolwiek. By mnie kule biły, by mnie wilki zle w lesie dopaśc miały.. nie pojade takim pojazdem czy to w realu czy w wirtualu,(każdym innym byle nie tym):P,
bo - http://www35.zippyshare.com/v/xd9KYgGt/f ile.html

Proszę o cierpliwość. Na forum administracyjnym prowadzimy rozmowy na ten temat.
Dodane 21 września 2016 11:42:
Jeżeli literka ''L'' zniknie z dachu przendzie Ci to?
21 wrz 2016 10:45
Jeżeli faktycznie nie robisz sobie jaj, to proszę, zrobiłem specjalnie dla ciebie: http://www61.zippyshare.com/v/ZsWClTMT/f ile.html. Wrzucasz do głównego folderu gry. I z takim schorzeniem polecam udać się do specjalisty, żebyś w przyszłości nie miał z tym problemu.
Konto usunięte
21 wrz 2016 11:04
Krzysztof Pieczykolan napisał(a):
Konto usunięte napisał:
Dupa, otóż Nie!. Jacku, yy szanowny kasztelanie, mówisz że dawno tu nie słyszałeś podobnych głupot, i może tak być, bo mało kto jest w stanie to zrozumieć ja to wiem i zawsze tłumaczenia trzeba w ch--j. To psychozjawisko jest z rodzaju psycho-schizo, rodzaj natręctw, niedawno sam się zdiagnozowałem i fachowo ujmując ponoć są to zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mówi to Tobie coś? I w tym obecnym przypadku ale jedno z wielu dla mnie to pojazdy z oznaczeniami literą L na dachu, z boku, na drzwiach, naklejone gdziekolwiek. By mnie kule biły, by mnie wilki zle w lesie dopaśc miały.. nie pojade takim pojazdem czy to w realu czy w wirtualu,(każdym innym byle nie tym):P,
bo - http://www35.zippyshare.com/v/xd9KYgGt/f ile.html

Proszę o cierpliwość. Na forum administracyjnym prowadzimy rozmowy na ten temat.
Dodane 21 września 2016 11:42:
Jeżeli literka ''L'' zniknie z dachu przendzie Ci to?

Tak, ale rowerem nawet mógłbym pojechać to czemu nie SafetyCarem jesli stoi gotowy. No i też zastanawia mnie czy warto sie bawić w usówanie elementu i sens dawania mnie pod licencje. Zdziwił mnie fakt że każdy miał obowiązek ponownego podchodzenia pod licencje z powodu przejscia na rFactor, przecież wcześniej jeżdzący kierowcy na poprzedniej platformie nie wypadli sroce z pod ogona, nastąpiła tylko zmiana środowiskowa, bo przecież zasady są nadal ciągle takie same - żelazne zasady, dlatego rozbawił i zdziwił mnie ten cały ambarans. To tak jakby w Formle1 wprowadzono Kers potem system DRS, i inną duperelke i z każdego takiego powodu kazać kierowcom wyrabiać na nowo licencje. Nie wiem, może ja tutej nie pojmuję logiki

Dodane 21 września 2016 13:08:
Łukasz Dams napisał(a):
Jeżeli faktycznie nie robisz sobie jaj, to proszę, zrobiłem specjalnie dla ciebie: http://www61.zippyshare.com/v/ZsWClTMT/f ile.html. Wrzucasz do głównego folderu gry. I z takim schorzeniem polecam udać się do specjalisty, żebyś w przyszłości nie miał z tym problemu.

usuwanie*
no dobra. Ale na serwerze dobrze? nie bedzie konlfilku? jak tak to ok
NAJBLIŻSZE SESJE

Runda 12

La Sarthe

Francja
KwalifikacjeZakończona
WyścigZakończona
SERWERY
Serwer GT
Adres:
91.237.52.91:12000
Sesja:
GT, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Deszcz
Deszcz
Powietrze:
13 °C
Tor:
13 °C
PIĄ
Deszcz
23 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Deszcz
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177
04Adrian Babiński154
05Aleksy Mainusz145
06Marcel Pawiński136
07Patryk Topczewski78
08Kryspin Słomiński77
09Mateusz Guzowski69
10Maciej Paruch68

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 275 242

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.