Mateusz Ziubiński napisał(a):
Radziu Boguszu to ty na mnie skargi złożyłeś w GT?

DDDDD BK milion xD
Pewnie tak, bo na mnie też złożył.
Za pierwszą skargę (wypchnięcie poza tor) to rozumiem. Może i kara się należy, ponieważ lekka utrata kontroli nad Nissanem spowodowała, że musiałem pojechać prosto, co wygląda na to jakbym specjalnie chciał Cię wypchnąć. Prawda jest taka, że spodziewałem się Ciebie z tyłu, nie z boku.
Ale za spowodowanie kolizji skarga? Ty się wpychasz mi pod łokieć opóźniając dohamowanie (zaczynasz hamować będąc
ZA MNĄ, nie obok), nie wiem czy nawet Ty byś wyrobił na zakręcie i liczysz, że ja to przewidzę i sam wyjadę poza tor, żebyś się wcisnął?
Domyślam się, że składasz te skargi bo strzeliłeś jakiegoś focha, obraziłeś się na wszystkich czy w ramach zemsty... ch*j z tym, ale przeanalizuj te sytuacje z innego punktu widzenia, nie tylko ze swojego.