FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM OGÓLNE
12 cze 2017 00:24
Radosław Cupał napisał(a):
Widać kto robił RE. 3-4 z rzędu 'walki' Marcela z Bogueszem, ale już walki 3 kierowców na ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia to nie pokaże. <bezradny>

#DawidCzepiela #AleksyMainusz #NiePamietajo #TakaWalka #Smuteczek #Wow



Ciesz sie, że ja nie robie RE, same HRT byś widział xD
12 cze 2017 00:29
Ale żeby nie było że tylko hejtuję, to poza tymi ujęciami z ANUSa, które powodują zawroty głowy, to RE spoko.
12 cze 2017 05:34
Dobry wieczór... coś się... coś się popsuło i nie mogłem pojechać... to powtórzę jeszcze raz. Wyniki McLaren Hondy w sezonie 2017 to jest jakaś porażka. Ja myślę że to <cenzura> głupie szefostwo, ta <cenzura> banda imbecyli, która podpisała kontrakt na tych <cenzura>ów karakanów z Hondy, to jest jakieś <cenzura>... nieporozumienie.
Jeśli tyle dla was znaczy... Jeśli tyle dla was znaczy, ludzie... takie zaangażowanie w zespół jak moje, gdzie postawiłem moją karierę, moje dwa tytuły mistrzowskie, posadę w Ferrari, a dla was to znaczyło <cenzura> 70 czy 80 kilometrów w wyścigu to was powinno się <cenzura><cenzura>. Tak was powinno się <cenzura>ać, jak tylko <cenzura>ać was może Honda. Peugeot was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Honda... Aż wasz kukle będą swędziały... z bólu... To jest dramat <cenzura>... to jest dramat, że w tym antyludzkim F1, w F1 media nie były w stanie powiedzieć, że Fernando Alonso zbeszczeszczono, że ten człowiek nie wygrał wyścigu od GP Hiszpanii 2013, że te hondowe <cenzura>, powtarzam, hondowe <cenzura>... hondowe <cenzura> tego człowieka <cenzura>iały i że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do czołówki.
Będzie was Honda ruchać w dupę. Będzie was Honda <cenzura> dymać dać, jak was Peugeot nie dymał. Ta <cenzura>, ten mały karakan, <cenzura>any RA617H, zepsuje się. Boulliery, Hasegawy, Araie, telewizje Sky Sportsy, będą wam <cenzura> odbierały smak życia. Wy <cenzura> idioci. McLarenowscy zarządzający idioci. Ja mam to w <cenzura>e <cenzura>! Bo mnie stać na wszystko. Będę jeździł <cenzura> tak. Wy<cenzura>e jeszcze dzisiaj, z F1, już bilet kupiony i będę się z was McLarenowskie frajery śmiał. Żeście takie głupie są. Tacy <cenzura> <cenzura>e, którzy to kurestwo Hondowskie wybrali. Nie na Mercedesa, nie na Ferrari, tylko na jakieś <cenzura> Hondy szajsy w dupe <cenzura>ane <cenzura>... Na hybrydy po<cenzura>eńce głosowali. Ta... to jest właśnie ta <cenzura> Honda, przez taką <cenzura>ę Hondę... przez was, <cenzura>... <cenzura>e... nic się w tym zespole nie zmieni. I trzeba was <cenzura>ać, ruchać i na was zarabiać. Bo jesteście bandą silnikowych <cenzura>ów nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście ustawiali setup dla mnie, którzyście mnie wspomagali - dziękuję. Bo to garstka mechaników, garstka mechaników, dzisiaj to jest 20, może 30 osób... Wyłącz tą Hondę, bo ci ją wyłączę na amen... Tak, tak, tylko to się w tej <cenzura>ie Hondzie nadaje... Powiedzieć wam w <cenzura> wreszcie, wy głupie <cenzura>e, że jesteście prymitywami, że <cenzura> wasz <cenzura> wyłączny dostawca silników to wasz maje-sta-t! Wasza godność! 90 koni straty i awaria co wyścig - to wy <cenzura> hondowcy. <cenzura> z wami. Nie warto było <cenzura>, nie warto było zrobić nic! Co... by się... A szkoda <cenzura> gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę! Niech was... Słuchajcie, ci którzy głupie <cenzura> głosowali na Hondę, niech was szlak trafi. <cenzura> warci jesteście, antymclarenowcami jesteście. Dobranoc.
(Co jest <cenzura> pedale, co chciałeś powiedzieć? Dobra, na razie, wy<cenzura>am)
<cenzura>, szkoda trzech sezonów zmarnowanych, szkoda <cenzura> było odchodzić z Ferrari, głupia Honda, głupie silniki, <cenzura>, was tylko z bolidu wystawić, śmieciarkę włączyć, szkoda było na was cokolwiek, wy głupie <cenzura>e wy.
12 cze 2017 11:39
A może by tak wstawić wyniki z F1?
12 cze 2017 11:58
Patryk Krutyj napisał(a):
A może by tak wstawić wyniki z F1?



https://www.youtube.com/watch?v=KUYrdEYO zP0
12 cze 2017 12:16
Grzegorz Brojak napisał(a):
Patryk Krutyj napisał(a):
A może by tak wstawić wyniki z F1?



https://www.youtube.com/watch?v=KUYrdEYO zP0


To proszę o uprawnienia. Z chęcią sam to zrobie.
Zmodyfikowane 12 cze 2017 12:16 przez Patryk Krutyj.
12 cze 2017 16:05
Dlaczego nie ma możliwości składania skarg w F1?
12 cze 2017 16:28
Już można.
12 cze 2017 19:44
Radosław Cupał napisał(a):
Widać kto robił RE. 3-4 z rzędu 'walki' Marcela z Bogueszem, ale już walki 3 kierowców na ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia to nie pokaże. <bezradny>

#DawidCzepiela #AleksyMainusz #NiePamietajo #TakaWalka #Smuteczek #Wow

No to wiemy kto zrobi Race Edita z Brazylii <ok>.
12 cze 2017 19:45
Radosław Cupał napisał(a):
Widać kto robił RE. 3-4 z rzędu 'walki' Marcela z Bogueszem, ale już walki 3 kierowców na ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia to nie pokaże. <bezradny>

#DawidCzepiela #AleksyMainusz #NiePamietajo #TakaWalka #Smuteczek #Wow


Otóż to. Wyniki same pokazują, ale po co ;)
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
14 °C
Tor:
14 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
ŚRO
Zachmurzenie
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 224 192

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.