FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM OGÓLNE
16 lip 2017 20:33
Patryk Smagacz napisał(a):
Patryk Rogozik napisał(a):
To ja zadam. Kiedy mod?

Rafał Cupał napisał(a):
Witam, odpowiadam na zapytanie: mod będzie 1 września albo wcześniej. Kolejne podobne pytania uznam za spam i obrazę sądu. Dziękuję i życzę miłego dnia.

Patryk Rogozik napisał(a):
To ja zadam. Kiedy mod?
16 lip 2017 20:48
Po co takie pytania, możecie spokojnie trenować na zeszłorocznym modzie, jeśli macie taką potrzebę. Ja zacznę trenować jeden dzień przed początkiem weekendu wyścigowego i będę od was szybszy, więc po co marnujecie czas na treninigi<wyśmiewacz>
16 lip 2017 23:00


Kiedy wakacje trwają w najlepsze, ale musisz pilnować rozwoju swojego teamu. <lol>
17 lip 2017 00:06
Radosław Bogusz napisał(a):
Po co takie pytania, możecie spokojnie trenować na zeszłorocznym modzie, jeśli macie taką potrzebę. Ja zacznę trenować jeden dzień przed początkiem weekendu wyścigowego i będę od was szybszy, więc po co marnujecie czas na treninigi<wyśmiewacz>

<ok>
17 lip 2017 12:37
Radosław Bogusz napisał(a):
Po co takie pytania, możecie spokojnie trenować na zeszłorocznym modzie, jeśli macie taką potrzebę. Ja zacznę trenować jeden dzień przed początkiem weekendu wyścigowego i będę od was szybszy, więc po co marnujecie czas na treninigi<wyśmiewacz>

Ta pewność siebie heh podziwiam.
18 lip 2017 08:28
Radosław Bogusz napisał(a):
Po co takie pytania, możecie spokojnie trenować na zeszłorocznym modzie, jeśli macie taką potrzebę. Ja zacznę trenować jeden dzień przed początkiem weekendu wyścigowego i będę od was szybszy, więc po co marnujecie czas na treninigi<wyśmiewacz>


GT nie będzie
18 lip 2017 14:47
Dawid Głowski napisał(a):
Radosław Bogusz napisał(a):
Po co takie pytania, możecie spokojnie trenować na zeszłorocznym modzie, jeśli macie taką potrzebę. Ja zacznę trenować jeden dzień przed początkiem weekendu wyścigowego i będę od was szybszy, więc po co marnujecie czas na treninigi<wyśmiewacz>


GT nie będzie

Skąd takie wycieki?
18 lip 2017 15:53
Marcel Pawiński napisał(a):
Dawid Głowski napisał(a):
Radosław Bogusz napisał(a):
Po co takie pytania, możecie spokojnie trenować na zeszłorocznym modzie, jeśli macie taką potrzebę. Ja zacznę trenować jeden dzień przed początkiem weekendu wyścigowego i będę od was szybszy, więc po co marnujecie czas na treninigi<wyśmiewacz>


GT nie będzie

Skąd takie wycieki?



Tak tylko napisałem :D
19 lip 2017 12:23
Mam pytanie, kiedy startuje nowy sezon?
19 lip 2017 13:58
Zapewne nie wcześniej niż we wrześniu.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
21 °C
Tor:
24 °C
ŚRO
Deszcz
22 °C
CZW
Deszcz
21 °C
PIĄ
Słonecznie
26 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 385 194

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.