FacebookYouTubeTwitchCupSell
TEMAT

Wszystkie serie
Hydepark

GPM

FORUM TEMATYCZNE
29 lis 2015 17:11
Chodzi o to, że tobie nie można dać żadnej władzy, bo zachowujesz się jak bempek świata.
4 gru 2015 03:48
Czas oficjalnie podsumować sezon.
Przez bardzo długi czas liderował zespół Tyrrell F1 Team Cezarego Kołcza, który przez krótki czas był nawet w ścisłej czołówce GPM! (chyba nawet był liderem). Jednakże, na koniec sezonu na czele tabeli jest Nasri Racing Team Dawida Czepieli! Gratulujemy! Jako liga zajęliśmy 9 miejsce, co jest wynikiem także moich słabych wyników w drugiej połowie sezonu, za co przepraszam. Jeżeli są zainteresowani dołączeniem to proszę o kontakt ze mną, abym mógł sobie Was zapisać na przyszłość. Dziękuję wszystkim za ten rok i za wszystkie dyskusje na FB. Za rok idziemy po jeszcze lepszy wynik.
10 mar 2016 22:10
Proszę o potwierdzenie kto chcę nadal grać w naszej lidze w GPM, oraz zapraszamy nowych chętnych :)
10 mar 2016 22:38
No hej.
11 mar 2016 14:43
Ja się przyłączam.
11 mar 2016 14:46
Jeżeli chcesz dołączyć do nas na FB to musisz dodać np. mnie na chwilę do znajomych aby mógł Cię zaprosić.
11 mar 2016 16:15
Z tym, że przypominam, że oficjalna grupa to moja grupa + Łukasz, przypomnij mi swoją nazwę, to dodam Cię w pierwszym możliwym terminie.
11 mar 2016 16:26
Krzysztof Woźniak napisał(a):
Z tym, że przypominam, że oficjalna grupa to moja grupa + Łukasz, przypomnij mi swoją nazwę, to dodam Cię w pierwszym możliwym terminie.

Była zanim zacząłeś bawić się w Pana i władce. xD
11 mar 2016 18:34
Dobrze wiesz, że tak nie jest. Ty chcesz być lepszy, Ty chcesz mieć władzę. Ja tego nie potrzebuję w porównaniu do Ciebie. Nie potrzebuję łechatać swojego ego tym, że kogoś pojechałem albo tym, że mam kogoś, komu mogę włazić w tyłek i on będzie właził mi.
Dodane 11 marca 2016 19:35:
Poza tym. W tej lidze są dwie rzeczy, których sobie nie odbiorę. Zespołów i ligi GPM. To są moje dzieci. Tylko moje. I prędzej GP2 umrze w F1O, niż ja oddam zespół. (Tak, to do Ciebie, Marcelku)
11 mar 2016 18:40
Krzysztof Woźniak napisał(a):
Dobrze wiesz, że tak nie jest. Ty chcesz być lepszy, Ty chcesz mieć władzę. Ja tego nie potrzebuję w porównaniu do Ciebie. Nie potrzebuję łechatać swojego ego tym, że kogoś pojechałem albo tym, że mam kogoś, komu mogę włazić w tyłek i on będzie właził mi.
Dodane 11 marca 2016 19:35:
Poza tym. W tej lidze są dwie rzeczy, których sobie nie odbiorę. Zespołów i ligi GPM. To są moje dzieci. Tylko moje. I prędzej GP2 umrze w F1O, niż ja oddam zespół. (Tak, to do Ciebie, Marcelku)

NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
14 °C
Tor:
14 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Deszcz
25 °C
PON
Częściowe zachmurzenie
23 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 303 453

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.