FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
4 wrz 2016 20:25
Nowy sezon, nowe wyzwania. W Bathurst liczyłem na TOP 15, lecz w T1 miałem porządny dzwon z kierowcą AE, Maciejem Cabałą. Wtedy już wiedziałem, że po wyścigu. W dalszej części widziałem "światełko w tunelu" na awans albo nawet w porywach na punkty, nie zjeżdżając do Pit Stopu, lecz to szybko zostało wsadzone między bajki, gdyż zaczęło padać. Na początku straciłem spliter a potem przebita tylna opona, to żeby nie powtórzyć zdarzeń z Grand Prix Belgii wolałem sie wycofać. Gratuluje Maciejowi Młynkowi zwycięstwa. Pozytyw z dzisiejszego wyścigu? Przez długi czas byłem przed Red Bullem :D :D :D
4 wrz 2016 23:20
Kamil Śmieja napisał(a):
porządny dzwon z kierowcą AE, Maciejem Cabałą.

<wyśmiewacz> <dobani> <cwaniak> <głupek> <hura> <luzik> <brawo> <ok> <papa> 8-) <bezradny> :] <spadaj>
5 wrz 2016 09:13
W końcu rozstanie się z dość pechową C7-emka przyniosło efekty. Po bardzo dobrych kwalifikacjach byłem pewny dobrej pozycji w wyścigu jeżeli po prostu dojadę, auto na ten sezon bardzo mi pasuję i nareszcie mogę po prostu jechać i walczyć o najwyższe cele. Niestety jest mały kłopot a mianowicie starty, bardzo ciężko wyczuć mi sprzęgło i niestety zepsułem start a przy okazji przyczyniłem się w pewnym stopniu do fatalnego wyniku Jacka Hamburga którego bardzo przepraszam. Największym błędem w wyścigu który pozbawił mnie walki o wygraną było nie opanowanie zjazdu do bosków.. Zamiast ustawić paliwo jakie chcę miec po wyjeździe, ustawiłem ile chcę dolać , a niestety to tak nie działa u mnie :) Zdziwiony i zarazem zdenerwowany wyjechałem z pitstopu bez dolanego paliwa, dobrze że chociaż padało to pit nie był na marne. Pomimo dodatkowego pitstopu skończyłem 9s za zwycięzcą wyścigu więc jestem mega zadowolony bo jest tempo, Hotlapow nie było ale było równo a na długich dystansach jest to najważniejsze.
5 wrz 2016 16:33
Bathurst uwielbiam, ale szczerze pojechałem na alibi w ten weekend. Drugi sektor to męka, więc wyścig przebiegał dla nas bez większego stresu. Jedynym wątpliwym momentem był początek opadów, ale skrzętnie od razu zjechaliśmy po mokre opony, w polączeniu z błędami rywali dowieźliśmy piąte miejsce. Cieszy też fakt świetnego wyniku Mateusza, choć szkoda, że nie pokonał Mohito. Tak czy siak Ravenwest rewelacyjnie zaczyna sezon, bo nie tylko Burnee i Red Bull będą bić się o tytuł wśród zespołów. Na Adelaide spodziewam się sporego chaosu i sporych punktów :)
Zmodyfikowane 5 wrz 2016 16:35 przez Aleksy Mainusz.
5 wrz 2016 18:37
Wyścig miałem interesujący. Start z końca stawki był trudny. Udało mi się uniknąć kraksy na pierwszych okrążeniach. Po starcie szybko znalazłem się na 14 pozycji. Walczyłem jak tylko mogłem żeby zyskać kilka pozycji ale popełniałem małe błędy w s3 i traciłem cenny czas. Kiedy zaczął padać deszcz postanowiłem jechać jak najdłużej się da zanim zmienię opony. Niestety popełniłem błąd w pit i zmieniając opony na wet nie dolałem paliwa... Z pitu wyjechałem na 7 miejscu ale brakowało mi 15l paliwa. Postanowiłem nie oszczędzać tylko pojechać jak najszybciej się da. Udało mi się wypracować kilka sekund przewagi i wyjechałem po 2 picie na 10 pozycji.
Rezultat cieszy ale mogłem być trochę wyżej. Ważne, że mam punkty na start sezonu :)
Kolejny dobry wyścig w którym zyskałem wiele pozycji. Start z 24 miejsca a finish na 10 to bardzo dobry wynik! :D
6 wrz 2016 17:41
Ja tylko chciałem powiedzieć, że myślałem że to wyścig testowy. Dziękuję bardzo.:D
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
15 °C
Tor:
15 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
ŚRO
Zachmurzenie
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 228 412

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.