FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
7 lis 2016 08:43
Duuuuuuużo błędów. Probelmy z idealną linią jazdy, spiny. Traciłem przyczepność tyłu i po kraksie zostałem zmuszony włączyć pełną trakcje. Pociesza mnie fakt, że dość dłuższą chwile jechałem albo w TOP 10 albo blisko tego. W samej końcówce brakowało przyczepności i miałem kontakt z Kryspinem. Licze na lepszy wynik na Monzie
8 lis 2016 14:40
Start bardzo zły, nie potrafię tego robić i chyba czas to przećwiczyć na serio. Niby na treningach było ok, ale jednak wychłodzone opony inaczej reagują na przyspieszenie z miejsca. Miałem naprawdę dobre tempo, bliskie czołówki. Niestety dostałem strzał od powracającego na tor Radka Bogusza i wyspinowałem. Musiałem czekać, aż cała stawka przejedzie, bo inaczej zrobiłbym niezłą hołotkę. Później jechałem już lekko podnerwiony. Tym razem ja popełniłem błąd i wyspinowałem Mateusza Bogusza, który się oddublował. Później próbowałem wykorzystać jego tempo i spróbować pojechać w tunelu aero, ale mieliśmy identyczne tempo i dopiero pod koniec stintu udało się złapać jedną czy dwie kreski. Na koniec walka z nowym teammate'em, Dawidem Czepielą. Popełniałem błędy, ale i tak udało się go wyprzedzić, czym wprawiłem go w niemałe wqrwienie. Przez cały sezon nie mogłem się zbliżyć do TOP5, a teraz, po 2 spinach, spadkach na koniec stawki może się okazać, że się tam wbiję (po karach dla innych). Nie rozumiem tego, ale liczę, że na Monzy tempo także dopisze.
Zmodyfikowane 8 lis 2016 14:43 przez Adrian Babiński.
12 lis 2016 18:04
Start najlepszy z Top 5 ( Mohito, bądź przeklęty <lol> ), tempo było w miare ok, przez większość wyścigu udawało się wykonywać plan strategii, czyli oszczędzać paliwo. Wyścig trochę nudny. Najbardziej żenującą rzeczą w tym wyścigu było to, jak rywale za najlepszy sposób wyprzedzenia przeciwnika na tym torze uważali przestrzeliwanie pierwszej szykany i cięcie aż do opon. Gratulacje, nie wiem, jakoś Ja potrafię normalnie wyprzedzić, walczyć na torze. Wynik jak dla mnie <cenzura>owy, patrząc na to, że P1 było w kieszeni, no ale cóż. Rafik, za słabe te antyścinacze.
Ciężko ocenić, jak pójdzie w następnych rundach. Zobaczymy jak sprawdzą się antyścinacze i wszystkie ograniczniki wprowadzone przez Rafika, i czy rywale nauczą się walczyć na torze, czy dalej będą " Gównami " - na torze ;)
Naprawdę, lepiej się jeździ na równi, gdy umie się walczyć, polecam to wypróbować. Nie chcę doprowadzać do sytuacji, w której Sam będę musiał tak jeździć ( jak kretyn ), żeby móc coś wywalczyć :/

Onboard będzie jeszcze dziś wieczorem.
12 lis 2016 18:23
^ chętnie obejrzę walkę w czołówce <ok>
13 lis 2016 11:33
Proszę bardzo.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
13 °C
Tor:
13 °C
PON
Deszcz
16 °C
WTO
Deszcz
22 °C
ŚRO
Zachmurzenie
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 228 182

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.