FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
20 lut 2017 17:24
Wyścig mogę uznać za udany, pod względem ostatecznej lokaty udało się wszystko zrealizować w 100%. Miałem ponownie problemy w kwalifikacjach, gdybym nie zawiódł realny był start w czołowej piątce, no ale na własne życzenie znowu musiałem odrabiać straty. W wyścigu zaprezentowałem solidne tempo, niestety pojawiały się błedy, więc jest nad czym pracować. Sprawdziła się taktyka na 1 pit stop i ostatecznie po problemach Czarka dojechalem ponownie szósty, tak jak w Australii. Biorąc pod uwagę sporą liczbę błedów i ogromne problemy z przyczepnościa stratę 30 sekund do Patryka mogę uznać za obiecujacą. Mam nadzieję, że uda mi się dołaczyć do czołówki juz niedługo. Dziękuje rywalom za świetną rywalizację na torze i gratuluje dubletu Mercedesowi, chociaż szkoda, że na ostatnim okrażeniu doszło do takich kontrowersji. No ale to jest piękno F1, które obecnie w naszej lidze jest idealnie ukazywane. Do zobaczenia za tydzień!
Zmodyfikowane 20 lut 2017 17:28 przez Damian Wolkiewicz.
20 lut 2017 20:55
Krótko w skrócie i na temat, to jest dramat ku*wa. Już gdy zobaczyłem w kalendarzu, że drugim torem tego sezonu będzie Austria wiedziałem, że tam to ja raczej nie zaszaleje. Jak widać na wynikach dojechałem na 18 pozycji, ale gdyby nie problemy innych kierowców zakończył bym tą rywalizację na około 22 miejscu :D Po pierwszym udanym dla mnie wyścigu oraz tym w Austrii na, który szkoda szczepić ryja, kolejny będzie musiał być udany; tak mówią statystyki :) Gratuluje dubletu Mercedesowi, oraz dobrej jazdy Maćka Wysmulskiego, która dała mu P3, oraz Marcelowi, któremu bardzo kibicowałem, ale cóż "THIS IS FORMULA 1" <brawo>
20 lut 2017 22:32
Minimalizacja gry na 2 zakręcie, spadek na 20-któreś miejsce, szybkie przebijanie się przez całą stawkę... Na szczęście nie doszło do uszkodzenia auta. W połowie wyścigu druga minimalizacja w drugim sektorze, pojechałem przez żwir centymetry obok band i na koniec goniłem Marka Prędkiewicza i Kryspina, już prawie ich dopadłem to przesadziłem w t1, gdzie wyjechałem za szeroko i zrobiłem pół spina. Suma sumarum straciłem przeszło 25 sekund, jak nie 30 z nie moich i moich błędów. Gdyby nie to byłoby P6 czyli plan minimum. Za tydzień postaram się przeinstalować system lub gre.
Zmodyfikowane 20 lut 2017 22:33 przez Dawid Czepiela.
20 lut 2017 23:19
<cenzura> <cenzura>, CL i DNF (TV).
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
15 °C
Tor:
15 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 180 136

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.