FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
28 maj 2017 19:16
Jestem zły na siebie bo tutaj czy na mokro czy na sucho miałem dobre tempo, a sam sobie zawaliłem wyścig. Zaryzykowałem i wystartowałem na slickach, ale już na 2 zakręcie była mała kolizja i ja straciłem na niej najwięcej czasu niestety. Gdy deszcz był coraz większy, zjechałem po intery ale przekroczyłem prędkość w boksie. Karny przejazd przez boksy i jedziemy dalej. Nawet na bardziej zużytych oponach byłem w stanie doganiać grupkę kierowców przed soba. W rezultacie, byłem tuż przed Grzegorzem ale musiałem zjechać po opony bo wety nie dałyby rady wytrzymać. Jedynie po zmianie opon skorzystałem na niedyspozycji Kryspina i wskoczyłem oczko wyżej czyli na 16 miejsce. Nie jestem zadowolony z tego wyniku, własny głupi błąd i kolizja uniemożliwiły mi dobry wynik, no ale cóż, zdarza się.
Ostatni wyścig przed nami w Brazylii, tam gdy dojade bez problemu w top15 to będzie ok, ale wyżej też może być :D
28 maj 2017 19:22
Fajnie się jeździło i walczyło, m. in. z Dawidem Głowskim, ale gdy chciałem zjechać po wety, w idiotyczny sposób straciłem przednie skrzydło i otrzymałem karę stop&go, gdy nie wyhamowałem w porę i uderzyłem w ścianę. Szkoda, bo jechałem na P12, ale się nie udało.
28 maj 2017 19:33
Czuje ogromny niedosyt po tym wyścigu. Miałem świetny dojazd do pierwszego zakrętu, niestety zamiast już wtedy przebić się do czołowej 15 wyścigu musiałem przez błędy innych kierowców odrabiać straty z samego końca stawki. Dogoniłem walczącą o pozycję 6-8 grupę kierowców Red Bulla wraz z Radkiem Cupałem. Niestety moi mechanicy popełnili fatalny błąd i przytrzymali mnie o 6 sekund za długo na stanowisku. Przy tak małych różnicach nie miałem szans odrobić strat, więc zdecydowałem się na zachowawczą jazdę i wolałem uszanować to co miałem już w garści. Na ostatni stint wybrałem opony przejściowe, ku mojemu zaskoczeniu panowie z przodu nie odjechali, a pod koniec odrobiłem, gdy warunki się poprawiły odrobiłem jeszcze 3 sekundy. Wielka szkoda, że nie przez taki kuriozalny błąd mechaników z tego gównianego rFactora nie mogłem podjąć walki o 6 pozycje. Czas najwyższy zakończyć ten fatalny sezon w Brazylii...
28 maj 2017 20:12
Zawsze lubiłem ten tor, ale nie wiedziałem czego się spodziewać. Znów mało osób na kwalach więc P7... Deszcz mnie zaskoczył, nie wiedziałem jakie skrzydła wziąć, więc zdecydowałem się na 7/6, które jak się okazało były za duże. Start bezpieczny, utrzymałem P7 lecz nie na długo. Kierowcy RBR szybko się zbliżali, aż w końcu za późne dohamowanie do jednego z zakrętów i spin, spadek na 13. pozycję, potem byłem 12 i wyprzedzając spinującego Manora przebiłem się na 11. pozycję. Nie miałem szans na nic lepszego, więc do końca wyścigu jechałem tylko żeby dojechać. Udało się bez spinów.
28 maj 2017 20:17
Trudno wynieść coś pozytywnego z tego wyścigu, choć szkoda, że brakło niewiele, by skończyć na P6, co byłoby niezłym wynikiem. Nie było tempa, przygotowania, pewności siebie i dobrego setupu, gdzie traciłem całe wieki na prostej. W Brazylii liczymy na przypieczętowanie postawionych celów.
28 maj 2017 20:35
No to ten...
Cześć, tu Marcel, dojechałem na 4. pozycji bo zrobiłem parę błędów. Fajnie się walczyło z Mateuszem (chociaż miejscami było ciasno, jak w siostrze... [#Radek]). Ogólnie nie jestem zły, jednak 23. punkty straty do 3. miejsca w klasyfikacji na koniec sezonu to nie jest dobre uczucie. Zobaczymy co będzie w Brazylii. Yolo banana!
29 maj 2017 09:18
Słabiutko. Po starcie spadłem gdzieś w okolice ósmego miejsca. Przebijanie się na super softach w deszczu nie było łatwe. Generalnie na każdy stint miałem złe opony, tylko, że akurat na ostatnim stincie wszyscy źle dobrali i mogłem gonić po P2. Ale nie udało się, bo też na postoju była strata przez nieporozumienie z mechanikami oraz z Red Bullem. W Sao Paulo się powalczy o coś więcej mam nadzieję, bo tutaj było trochę słabo i za dużo walki z kierowcami <lol>
29 maj 2017 09:32
Dobry wyścig jak na mnie, mogłem trochę powalczyć i to nie na końcu stawki, a bliżej środka. Próbowałem wyprzedzić Grzegorza Brojaka, ale lepiej sobie radził z hamowaniem do pierwszego zakrętu i za każdym razem kiedy wyprzedzałem go na prostej, na dohamowaniu odzyskiwał pozycję, a w krętej sekcji toru nie byłem w stanie zaatakować. 14. miejsce przed wyścigiem brałbym w ciemno i jest to druga runda w tym sezonie, obok Adelaidy, którą mogę uznać za udaną.
29 maj 2017 15:49
Szkoda medów na kwalach, szkoda kilku błędów, ale wyścig fajny i ciekawy (y)

31 maj 2017 16:43
Zero przygotowań ze względu na pracę, siódma pozycja. Byłbym zadowolony, gdyby nie to, że ze startu z 16? pozycji po drugim okrążeniu byłem już w TOP5. Koledzy przede mną ubrali supersofty, co było złą decyzją, a ja nie umiałem tego wykorzystać. Z biegiem czasu jak opady się wzmagały moje tempo coraz mniej było konkurencyjne przez co Alek z Radkiem odrobili do mnie wydawałoby się dosyć rozsądną przewagę. Pod koniec wyścigu moje deszczowe opony się kończyły, na domiar złego dopadła mnie minimalizacja, na szczęście w s1 i szybko się z tym uporałem. Polecam obejrzeć wszystkim finisz z mojej/Radka i Alka kamery oraz zobaczyć jak powinno się walczyć. Mogłem oczywiście bardziej blokować Radka, ale nie chciałem być chamski, żeby go bardziej spychać, albo zajeżdzać. Gratulacje dla Patryka, Marcela i Mateuszów, tempo mieli bardzo dobre w niedzielę. ;)
Żałuję, że przed wyścigiem nie skróciłem skrzyni, w wielu miejscach niestety przeszkadzała, głównie w zakrętach i na ich wyjściach.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
16 °C
Tor:
20 °C
NIE
Częściowe zachmurzenie
25 °C
PON
Deszcz
23 °C
WTO
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 250 331

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.