FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
11 cze 2017 20:06
Na finał sezonu zaliczyłem całkiem dobry występ, unikając większych błędów na dystansie całego wyścigu. Na starcie lekko stuknąłem Wojtka, ale nic sie nie stało i kontynuowaliśmy wyścig dalej. Na początku 2 okrążenia jakiś Merc yolowym manewrem dotknął mnie a ja wpadłem na Dawida i niewiele brakowało a rolowałbym, spadłem na 11 miejsce. Jak się okazało opony schodziły szybciej niż myślałem i troszkę zmieniłem strategię, która okazała się trafna. Kierowcy wokół mnie byli szybsi, a dużym plusem który był u mnie to dobre tempo na mocno zużytych oponach, to chyba dzięki setupowi. Wyścig zakończyłem na dobrym 10 miejscu, ale nie starczyło na to aby utrzymać 15 miejsce w generalce.

Podsumowując cały sezon, pierwsza połowa była bardziej udana. Jechałem na większym luzie, popełniałem mniej błędów i dzięki nowej punktacji, mojej systematyczności i błędom rywali, dość długo byłem w top10 generalki. Później już nie szło tak dobrze, lecz nie tragicznie. Moim celem była zakończyć sezon w czołowej 15, zabrakło jednego punktu aby tak było, to są te detale xD Chcę podziekować szefowi HRT za wiare we mnie i teammate'owi za współpracę. W kolejnym sezonie równiez planuje startować w F1 i pojechać ostatni wyścig GT. Do zobaczenia na torze po wakacjach 8-)
11 kwi 2020 19:55
Piękny to był wyścig, nie zapomnę go nigdy.
5 maj 2020 23:59
Reporterzy dopiero do mnie dotarli, więc podzielę się opinią po prawie trzech latach.

Nie wiem, nie jechałem. Nad jeziorem wówczas byłem.
16 maj 2020 00:27
Powiem krutko. KRUTYJ DA BEST.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
15 °C
Tor:
15 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 180 339

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.