FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
12 lut 2017 18:25
Taka jazda nie ma sensu niestety, nie wiem co dalej z tym sezonem będzie.

3x lag okrutny przez co skończyłem na bandach z brakiem splittera i kapciem.
Raz jeszcze gorszy lag, który spowodował potem minimalizacje gry, nie mogłem wrócić. Straciłem ponad 50s, a prawie minutę! Na szczęście było to na prostej, dałem rade jakoś wyhamować, lekko obić auto, ale po powrocie mogłem jechać dalej.

Wycisnąłem co się dało i dojechałem 8, celem była TOP5. Sorki Adrian, nic więcej się nie dało zrobić <bezradny> <zły>
Zmodyfikowane 12 lut 2017 18:31 przez Dawid Czepiela.
12 lut 2017 18:33
No takiego debiutu się nie spodziewałem. Start z 8. pozycji na mokrej nawierzchni, Wystartowałem na slickach bo tor przesychał. Jeszcze nie umiem startować więc spadłem prawie na ostatnią pozycję. Omijałem ślizgających się kierowców i jechałem dalej. Po 1 okrążeniu na slickach jechało się wspaniale. Równa jazda i udało mi się zbliżyć do innych kierowców. Nawet udało się powalczyć. Na 10 okr. zjechałem po Wety bo zaczęło padać oraz dotankowałem paliwo. I tutaj zaczęła się prawie ciągle samotna jazda. Miałem dużą przewagę, wyprzedził mnie Radosław Bogusz, który był w boksach trochę później. Dojechałem na 5. pozycji z ogromną przewagą. Takiego debiutu w serii GT się nie spodziewałem <ok>
12 lut 2017 22:49
W jednym wyścigu zdobyłem 1000% więcej punktów niż w dotychczasowych ośmiu w GT. Czego chcieć więcej.
13 lut 2017 05:52
Eh <cenzura>, szkoda strzępić ryja. Kwale poszły my prawdopdobnie najlepiej jak dotąd w karierze GT. Start, powiedziałbym średni. Gratuluje Grześkowi Brojakowi strartu, bo mu wyszedł profesorsko. Na pierwszym okrążeniu jeszcze miał krakse z kierowcą vipera, bo nie zmieściłem sie na lini wyścigowej i hamowałem na mokrym, więc sorry Grzesiu za te kolizje. Po ogarnięciu auta ruszyłem w pościg. Kiedy uporałem sie znowu z kierowcą w Ferrari pojawił sie kolejny problem. Podczas dublowania Virgina mimo ostrzegania światłami,że sie zbliżam nie zjechał z lini wyścigowej i doszło do kolizji, gdzie musiało dojść do naprawy auta gdzie straciłem ponad minute w boksie. Potem szło tylko gorzej. W skróciee. <cenzura>nia nie wyścig.
13 lut 2017 14:59
Jacek Daniel dublet. Tyle w temacie.
16 lut 2017 13:13
Debiut zespołu słaby, mam nadzieję na więcej szczęscia, Najważniejsze jest nabranie doswiadczenia po tak długiej przerwie. Będziemy dalej próbować, bawimy się sezonem, celem jest być w połowie stawki na koniec sezonu. :] :] :]
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
17 °C
Tor:
17 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 193 951

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.