FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
19 lut 2017 18:22
Najgłupszy błąd jaki mogłem zrobić. Przypadkowe wciśnięcie luzu skończyło się i tak szczęśliwie, bo nie spaliłem silnika i mogłem kontynuować jazdę. Na początku nie czułem się pewnie, lecz w dalszej części wyścigu jechało mi się coraz lepiej. Była szansa nawet na życiowy wynik w GT, czyli 7 - 8. miejsce, ale z 10. też się cieszę. Przyjmuję to jako lekcję i mam nadzieję że w kolejnych rundach forma będzie równie dobra jak tutaj.
Zmodyfikowane 19 lut 2017 18:22 przez Maciej Paruch.
19 lut 2017 18:59
Minimalizacja, urwane koło, a byłoby P4. Idź Pan w <cenzura>
19 lut 2017 19:09
Wyścig był trudny. Na starcie musiałem startować na mokrej stronie, koło mnie był spin Aleksego potem ja dostałem z bara od Grzegorza Brojaka i odrabianie strat. Z początku już skreślałem ten wyścig ale potem zacząłem odrabiać sekundy i pozycje. Długa walka z Maciejem Miłoszem. Jak doszło do Pit Stopu to zalałem troche za dużo paliwa ale w końcu nie tracę 30 sek poprzez własne błędy w ustawieniu pit stopu. Miałem troche straty pod tym jak kierowca Duracella mnie podciął i stracieł 3 sekundy. Potem przy walce Łady i Duracella udało mi sie podjechać i zaatakować. Lecz ten atak kosztował mnie wyniku bo za blisko wierzchołka byłem, wypadłem zakrętu podbiło na tarce i urwane koło. Szkoda. Dziękuje kibicowi który tak gorąco kibicował na relacji. Nie spodziewałem się tego :D. Gratuluje wszystkim kierowcom wyników.
19 lut 2017 19:50
No i w chwili obecnej mam udział w czterech wyścigach GT na dwóch torach: Road America gdzie w poprzednim sezonie zgarnąłem 2 punkty, oraz na Red Bull Ring na którym dziś zdobyłem 1 punkt. Z jednej strony nieco szczęśliwie, bo w ostatniej chwili Norbert Przymuszała zjechał do boksów, podobnie jak ja kilka okrążeń wcześniej. Z drugiej strony - jeszcze na mokrym torze miałem dobry start i jechałem przez pierwszą część wyścigu na siódmym miejscu, czego sam się nie spodziewałem, ale gdy nawierzchnia przesychała, zacząłem tracić. Mam nadzieję że to nie będzie mój ostatni punkt w GT i jeszcze kiedyś będę miał szansę poszaleć na mokrym torze.
19 lut 2017 20:15
Niestety troszkę za bardzo zaszalałem w T1 i skończyło się niezłym zamieszaniem. Na szczęście nie przebiłem opony i mogłem odrabiać straty. Taktyką i tempem na szczęście udało się sporo awansować i zdobyłem P5. Oby w kolejnych rundach było lepiej i juz bezkolizyjnie 8-)
19 lut 2017 22:10
Ulubiony tor, nadzieje, niestety mało treningu i znowu masa błędów w wyścigu, chociaż pierwsze kilkanaście minut nie wyglądało źle. Potem minimalizacja i na koniec koszmarny błąd pozbawił mnie szans chociaż na 1 punkt. Zbieram dalej doświadczenie i mam nadzieję, że ono zaprocentuje w przyszłości
20 lut 2017 03:35
PO zdupingu jaki nastał w Sobotę czyli dogadaniu się z kierownicą i samym FFB w Rfactorze nastała Niedziela i po 15 minutach wyścigu spotkałem się z przękręconym króliczkiem Duracell'a który doprowadził mnie do spina i zgaszenia silnika (+20sec do wkur*ienia). Drugą część wyścigu jechałem z przekonaniem że przecież nie tracę do czołówki w sekundach tylko co najwyżej w częściach i jeśli rzeczywiście mam tempo to pod koniec i tak dogonię naszą zabłąkaną owieczkę imitującą rabbita, pech chciał tak że na 5 minut przed końcem dotarło do mnie że nie mam kontroli nad tym co będzie w boxach i zamiast dolewki miałem full pakiet + minuta po wyjeździe.
20 lut 2017 16:10
Po niezadowalających kwalifikacjach postawiłem sobie cel by zdobyć chociaż 1 punkt. Jednak po chaotycznym starcie i kolizjach na T1 udało mi się wskoczyć już na 8 miejsce. W początkowej fazie wyścigu jeszcze na mokrym torze walczyłem z Maciejem Cabałą, który niestety nie opanował auta po lekkim kontakcie ze mną i spadł daleko w klasyfikacji, a także z Grześkami - Furcą i Brojakiem będących na Wetach. Udało się wskoczyć przed nich i znajdowałem się na miejscu 6. Reszta wyścigu to już walka z Kamilem Śmieją i przez ostatnie 20 minut z odrabiającym stratę po pechowym starcie Aleksego Mainusza. Ten drugi zdołał wyprzedzić mnie po pitach, próbowałem nawiązać z nim jeszcze walkę na koniec, lecz musiałem bronić się przed Kamilem. Na ostatnim okrążeniu po niezmieszczeniu się w T1 uderzył z całym impetem w bandę, co rozbawiło mnie tak bardzo, że chciałem "odpalić malucha". Wyścig mimo wszystko udany, to był chyba mój najlepszy wynik w serii GT. Na Silverstone nie liczę na aż tak dobry wynik, lecz postaram się zmieścić w TOP 10.
Zmodyfikowane 20 lut 2017 16:11 przez Maciej Miłosz.
21 lut 2017 09:14
Po kwalifikacjach apetyt był na top15 potem bład i tułaczka na końcowej pozycji...Wykorzystałem to aby lepiej poznać auto i mam nadzieję że zaowocuje to na Silverstone.
21 lut 2017 16:39
Super wynik choć z początku nie myślałem że skończę tak wysoko. Początek i tu podziękuje Jaworowi który prawie zniszczył mi wyścig swoimi manewrami zwłaszcza pod koniec 3 sektora gdy zbytnio zawęził. Dalsza jazda świetna i trochę szczęścia dające P8. Następny weekend to walka o kolejne wyniki jeszcze lepsze.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
10 °C
Tor:
10 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
ŚRO
Częściowe zachmurzenie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 195 284

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.