FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
12 mar 2017 20:58
Nie oczekiwałem wiele od tego GP. Trenować zacząłem dopiero w sobotę, ale dało mi to dobre P7. Jednak już na początku zacząłem odczuwać skutki krótkiego czasu przygotowania. FPS'y były fatalne, 20 FPS w T1, jednak nikogo nie rozwaliłem, jechało się źle. Straciłem mnóstwo pozycji, spadłem na bodajże 13 pozycję. Na 3 okr. przestrzeliłem hamowanie do nawrotu, ale udało się w nikogo nie walnąć. Potem byłem już 18. Korzystałem na błędach przeciwników i w miarę dobrze się jechało. Przebiłem się na jakąś 10 pozycję za Dawidem Płonką, postanowiłem jechać bez pitu więc musiałem ostro oszczędzać opony i paliwo. Dawid na resztach paliwa jechał to ostatnie okrążenie, a ja kawałem przed nim z 1 litrem paliwa i 2 % opony. Mi udało się dojechać, jednak Dawidowi już nie. Na szczęście Paweł Jakowanis dopchał go do mety i wszyscy ukończyli. P9 dobra pozycja, mogło być gorzej, zwłaszcza po 1 dniu przygotowywania się. W F1 trenowałem tydzień i co z tego wyszło...
12 mar 2017 23:01
Dziwny wyścig, przez prawie całą godzinę oszczędzałem paliwo najbardziej jak się da. To był dobry plan, ponieważ przy większym spalaniu nie miałem jakiegoś lepszego tempa. Cieszy te podium, choć liczyłem na utrzymanie pozycji startowej.
13 mar 2017 01:12
Cały misterny plan w <cenzura>u. A tak serio, to bardzo ciekawy wyścig i kolejny dublet. No ja<cenzura>e.
13 mar 2017 10:51
Przedostatnie okrążenie, kierownicą się rozłącza na p7. Nie warto było jechać nic... szkoda, bo bardzo się namęczyłem w tym wyścigu i z oponami, które prawie pekaly już i z paliwem. Jak zaoszczedzilem tyle paliwa, że mógłbym cisnąć, to prawie kapcia miałem. Szkoda, brakowało gida, łatwiej byłoby zadbać i o opony jak policzyć też paliwo. Ten sezon to jest jakaś <cenzura>ana klątwa
13 mar 2017 11:48
Miałem nadzieję na kolejne miejsce w czołowej dziesiątce, niestety ten wyścig nie był dla mnie udany. Po niezłym początku pojawiły się dwa błędy, na których straciłem ok. 15 sekund i przegrzałem tylne opony, przez co pogorszyło się moje tempo. Zaryzykowałem z wymianą opon, jednak po pitstopie uzyskiwane czasy okrążeń były słabsze niż się spodziewałem. Wykorzystując problemy rywali udało się zająć 12. miejsce, co ostatecznie nie jest złym wynikiem.
Zmodyfikowane 13 mar 2017 11:50 przez Maciej Paruch.
13 mar 2017 15:59
Start dobry utrzymanie 14 pozycji,lecz 2 kółko było już znacznie gorsze.Przestrzeliłem nawrót i straciłem jakieś 15 sekund i spadłem na 18 pozycje,jednak pech różnych kierowców sprawił że wróciłem na 15 miejsce.Kiedy Bari zjechał do boksów miałem tylko 1 plan, jazda bez pitów, jednak się to nie udało bo jak zobaczyłem że bari odrabia po 4 sekundy i mnie wyprzedzi to i tak zjechałem bo miałem pewne 15 miejsce po wyjeździe.Jednak pech Dawida Czepieli sprawił że dojechałem na 14 pozycji,co uważam za dobry wynik.
14 mar 2017 15:27
Udało się oszczędzić paliwo do końca, lecz nic na tym nie zyskałem, udało się utrzymać P6 z kwalifikacji, liczę na dobry wynik na kolejnej "podwójnej" rundzie.
15 mar 2017 01:00
: (
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
ŚRO
Częściowe zachmurzenie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 196 273

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.