FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
7 maj 2017 19:37
Dziwny wyścig, tak jak w Mosport sporo się działo. Starałem się wystrzec błędów, choć nie zawsze się to udawało. P4 dla mnie to dobry wynik, jednak chyba już pozycja Red Bulla jest znana, więc w pozostałych wyścigach liczymy na jakiś mega wyskok, którego nikt nie będzie się spodziewał.
7 maj 2017 20:14
Szczerze to wolałbym zapomnieć o tej rundzie. Liczę na nieco więcej w pozostałych wyścigach w USA.
7 maj 2017 20:30
Weekend zaczynał się koszmarnie. Zająłem 9 miejsce w kwalach, a potem jeszcze oberwałem karą i spadłem na P12. Jak się potem okazało awansowałem na P11. Start? Hmmmmmm. Grid to coś dotąd nie spotykanego. Dwa samochody stały na jednym polu i jeszcze żeby było śmieszniej, bardziej na wewnętrznej, przez co musiałem startować na skręconych kołach. Ale start się udał, wyścig się coraz lepiej układał. Trochę nudno było po przekroczeniu 40 min wyścigu, ale zjazdy do boksu wprowadziły ożywienie. Na 3 okrążenia przed końcem spie*doliłem sprawę i wyspinowało mnie na wyjściu na łuk prowadzący na prostą, przez co zostałem wyminięty przez Ładę. Ale trudno. P6 to i tak świetny wynik.
7 maj 2017 21:58
Super tragiczny weekend, dopiero kiedy ogarnąłem jazdę po torze to w wyścigu zrujnował mi viper. Tyle tego dobrego, wróć, złego.
8 maj 2017 00:14
Szkoda tego T1, bo mogły być całkiem spore punkty
8 maj 2017 09:49
Dawid Kuszel napisał(a):
Szkoda tego T1, bo mogły być całkiem spore punkty

Dawid, Ty chyba nie jechałes w GT :D
9 maj 2017 19:18
dlatego żaluję tego T1, ze mnie tam nie było
10 maj 2017 13:43
Mój debiut w serii GT uważam za bardzo udany jeśli chodzi o wynik. Niemniej czuję pewien niedosyt, bo jednak zbyt dużo błędów i przynajmniej dwie kolizje kosztowały sporo czasu. Kiedy po tankowaniu nie było kogo się opdczepić rytm jazdy przepadł i tempo nie wystarczyło do nawiązania walki. 10 miejsce to jednak dla mnie świetny wynik i liczę na to, że to nie koniec dobrych wyników.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
10 °C
Tor:
10 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
ŚRO
Częściowe zachmurzenie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 195 131

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.