FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
4 wrz 2016 12:50
Zdjęcia mogę robić - gorzej z pisaniem.
Konto usunięte
4 wrz 2016 13:28
Marcel Pawiński napisał(a):
Zdjęcia mogę robić - gorzej z pisaniem.


Pisać mogę, gorzej z newsami z wyścigów, chyba, że mają być takie króciutkie jedynie...
12 wrz 2016 19:52
Poprawiona nazwa powtórki w "Skargach".
Dodane 19 września 2016 14:18:
Z racji mojej sklerozy, czas na składanie skarg przedłużam do wtorku (20.09.2016) do 20:00. Wybaczcie.
Dodane 30 września 2016 01:41:

Odprawa przed GP Monako. Każdy z kierowców F1 jest zobowiązany do zapoznania się z poniższym dokumentem: http://www.f1-online.pl/files/odprawa_mo nako.pdf
30 wrz 2016 10:51
Pewnie spale głupa, ale kto pyta nie błądzi... Jeśli nikt nie wyjeżdża z alei to można przeciąć żółtą linię, podczas rozpoczęcia mierzonego okrążenia?
30 wrz 2016 11:38
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...
Można przeciąć. Chodzi mi o to, że optymalna linia jazdy nachodzi na wyjazd z alei. Wjeżdżając na ten wyjazd kierowca musi mieć świadomość, że zawodnik wyjeżdżający z pitu, mimo niebieskiego światła, nie zauważy w lusterku przeciwnika pędzącego grubo ponad 2 złote. Z drugiej strony kierowcy wyjeżdżający na tor nie mogą jak do tej pory lekceważyć niebieskiego światła i ufać lusterkom czy widoku z tyłu, ponieważ nie zdążą zareagować. A nawet jeśli, to nie mają gdzie uciekać. Oni z kolei; szczególnie w wyścigu, gdy jeden z rywali będzie próbował wyprzedzić innego po wewnętrznej na dohamowaniu do pierwszego zakrętu; muszą mieć świadomość, że do takiej sytuacji może dojść. Kilka sezonów temu niewiele brakowało, a doszłoby do spektakularnej kolizji podczas wyścigu właśnie dlatego, że zawodnik wyjeżdżający na tor zignorował niebieską flagę i nie wiedział, że pędzący z tyłu rywale walczą o pozycję.
Zmodyfikowane 30 wrz 2016 12:23 przez Łukasz Dams.
30 wrz 2016 12:34
No i Francja elegancja <ok>.
2 paź 2016 11:47
Zgodnie z wynikami ankiety dotyczącej zmiany doboru opon na dany weekend od GP Kanady mieszanki będzie wybierał szef serii. Pozostanie jednak element losowy, gdyż w ten właśnie sposób wybierana będzie guma obowiązkowa.
2 paź 2016 12:13
Łukasz Dams napisał(a):
Zgodnie z wynikami ankiety dotyczącej zmiany doboru opon na dany weekend od GP Kanady mieszanki będzie wybierał szef serii. Pozostanie jednak element losowy, gdyż w ten właśnie sposób wybierana będzie guma obowiązkowa.


A może jakaś mała notka przy danym wyborze z kim były dane opony konsultowane (tj. lista zawodników)?
2 paź 2016 13:00
Nie widzę takiej potrzeby. Zrobi się niepotrzebny bajzel spowodowany różnicą zdań zawodników. Gwarantuję wam, że nie dojdzie do ekstremalnych wyborów opon, tak jak w Monako. W zasadzie, to mogę podać moje propozycje do końca sezonu.
Dodane 2 października 2016 15:34:
GP Austrii - UM / SM / Ś
GP Wlk. Brytanii - M / Ś / T
GP Węgier - SM / Ś / T
GP Belgii - SM / M / T
GP Włoch - SM / M / Ś
GP Singapuru - UM / SM / M
GP Rosji - SM / M / Ś
Dodane 2 października 2016 15:35:
Wzorowałem się na tym: http://www.f1wm.pl/php/sez_gen.php?rok=2 016&dzial=13
2 paź 2016 19:29
Czy w Rosji nie ma minimalnego zużycia i nie jechali tam na jeden pit? :P
Ja bym tam ultra wziął, ale to moja opinia.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
20 °C
Tor:
28 °C
PON
Częściowe zachmurzenie
23 °C
WTO
Deszcz
24 °C
ŚRO
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 349 474

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.