FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
26 lut 2017 20:27
Wyścig z chaotycznym startem, ale na szczęście zakończył się happy endem. Na starcie wyłączył mi się FFB (?) i nie czułem za bardzo bolidu. Zyskałem 2 pozycje, potem na 2 okr. walka z Aleksem Jurewiczem i w T4 wpadłem na antyścinacze po lewej i poleciałem jak Adam Małysz. Nie straciłem skrzydła na szczęście. Później w miarę równa jazda, kilka walk z innymi kierowca, 2 spiny. 2 stint softy, walka z Norbim, który nie do końca przepisowo blokował na prostej, ale to może być wina moim lagów. Skorzystałem na pechu innych kierowców i przesunąłem się wyżej. Ostatni stint na super-softach. Była to dobra decyzja bo na samym końcu wyprzedziłem bodajże 2 lub 3 kierowców co dało mi nawet dobre, 11. miejsce. Gdyby nie błędy mogłoby być wyżej, ale cóż. Za 2 tygodnie Nurburgring, tor, na którym jeszcze w tej lidze nie jechałem. Mam nadzieję, że ta przerwa dobrze mi zrobi i wskoczę do TOP10.
26 lut 2017 20:30
Cóż za wyścig! Jak na Hungaroring bardzo dużo zwrotu akcji. Wybrałem agresywną strategię i już po 4 okr zmieniłem medy na softy. Przy kolejnym pit stopie założyłem już super miękką mieszankę i dopiero wtedy mogłem poszaleć. Opony wytrzymywały tyle ile chciałem i zacząłem wyprzedzać kierowców na twardszych mieszankach. Na ostatnim stincie jechałem przed Adrianem Babińskim i oddalałem sie troszkę od niego, ale trafiłem na Maxa Prusa no i wtedy troche musiałem zwolnić. Ciekawe akcje pod koniec wyścigu i udało się zakończyć na wysokim 9 miejscu. Super wynik! Trochę utrudniłem sprawę z dublowaniem, ale na szczęście nic większego się nie stało (mam nadzieję). Szkoda, że Grzegorz silnik spalił, być może wysoka temperatura się do tego przyczyniła. Z mojej strony wyścig na plus. Teraz Nurburgring, dawno się tam nie ścigałem, jeden z ulubionych torów :)
26 lut 2017 20:38
Nie dałby złamanego grosza, że skończę piąty, jednak miałem sporo szczęścia, aby dojechać tak wysoko. Taktycznie lepiej było jechać 3. stint na miękkich, ale nie miało to większego znaczenia. Brawa dla Seby, który wspomógł nas w ten weekend. Jeszcze bym powspominał temat niebieskich flag, ale wierzę gorąco, że osoby wyciągną odpowiednie wnioski.
Zmodyfikowane 26 lut 2017 20:40 przez Aleksy Mainusz.
26 lut 2017 20:43

Post został usunięty przez autora

26 lut 2017 20:45
To był pierwszy dobry wyścig w tym sezonie. Po treningach spodziewałem się, że będę walczył w okolicach pierwszej dziesiątki i tak właśnie było. Choć ten tor nie należy do moich ulubionych obiektów, ale o dziwno jechało mi się dobrze od samego początku weekendu, aż do końca. Wystartowałem na miękkich oponach, jechałem swoje przez cały wyścigi i oprócz kilku momentów walki to był to dla mnie nudny wyścig, bez zwrotów akcji. Awansowałem o kilka pozycji po problemach innych zawodników, ale nie popełniłem błędów, które by mi przeszkodziły w dobrym wyniku... można powiedzieć, że w końcu. Mam nadzieję, że to będzie moment przełomowy i teraz regularnie będę plasował się w okolicach pierwszej dziesiątki. Cieszę się, że mój kolega zespołowy zdobył całkiem niezłą liczbę punktów i przebijemy się w górę w klasyfikacjach. Oby tak dalej.
26 lut 2017 21:04
Wyścig słaby. Przede wszystkim katastrofalny błąd na początku wyścigu przekreślił szanse na walkę w pierwszej dziesiątce. Na początku nie czułem się za dobrze, jednak mniej więcej w środku wyścigu jechałem już lepiej. Moje zjazdy do boksów nie pokrywały się ze zjazdami innych, dzięki czemu trochę walki było. Starałem się jak mogłem walczyć do końca, ale większych szans i tak nie miałem. Pod koniec wyścigu Kryspin Słomiński dość mocno mnie podminował, nie będę oceniał sytuacji, zdanie zachowam dla siebie. Tym bardziej, że ja też wcale superhipermega doświadczony nie jestem, no ale inni też się dość mocno skarżyli, więc...
Kolejny wyścig na Nurburgringu, wierzę, że nie odwalę maniany tam i pojadę tam swoje.


26 lut 2017 21:07
Start na mediumach był dobry, zrobiłem 14 okrążeń praktycznie bez przygód, oprócz jednej minimalizacji, gdzie straciłem przeszło 4s i wyjechałem tuż przy walce z Tarasiukiem i jeszcze jedną osobą, obiłem cały prawy bok na czerwono, ale jechało się całkiem spoko. Potem kolejne dwie minimalizacje i dwa razy urwane skrzydło. No niestety, zamiast dwóch pitów i spokojnego miejsca w top10 mamy cztery pity i P18. Trudno.

Fajnie, że Seba wspomógł w tym wyścigu Red Bulla, Alek po raz kolejny bardzo solidna i równa jazda procentuje, jestem mega zadowolony i czekam na kolejny wyścig, być może już bez problemów.
26 lut 2017 21:21
Niedosyt po wyścigu zostaje. Strategia bardzo dobra, jednak zdziwiłem się, że Adrian jadąc na mediumach, nie traci tyle czasu, ile myślałem, że straci. Ostatecznie została mi pogoń za kierowcą Mercedesa. Na mecie wyniosła 0.9 sekundy... No nie udało się, niestety. Kontrowersyjnie zachowali się "niektórzy" dublowani kierowcy, nie ułatwiając zadania, a powodując stratę czasu. Teraz tydzień przerwy i GP Europy. Co przyniesie los to zobaczymy.
26 lut 2017 21:44
Po fatalnym starcie i w miarę dobrym tempie P12 wydaje się być dobrym wynikiem. Grubo przesadziłem ze strategią jednego pit-stopu, przez co musiałem koncentrować się na oszczędzaniu opon, co na szczęście się udało. Była szansa na P11, ale niestety Kryspin bez skrzydła musiał mnie przyblokować :/. Za dwa tygodnie wyścig na Nurburgring, który nie odbiega bardzo specyfikacją od Hungaroringu. Nie obraziłbym się gdybym zajął podobne lub lepsze miejsce :).
26 lut 2017 21:46
Po prostu fantastyczny wyścig, zwłaszcza jak ci maruder zajeżdża droge niby przy "powrocie na tor". Bardzo śmieszne hahaha. I pytanie za co rozdawane są licencje. Za darmo?
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Deszcz
Deszcz
Powietrze:
11 °C
Tor:
11 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Częściowe zachmurzenie
25 °C
PON
Deszcz
23 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 248 088

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.