FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
13 mar 2017 14:12
Ehhhh... Myślisz nad strategią cały dzień, ale i tak masz najgorszą, że wszystkich. Wyścig ogólnie w moim wykonaniu bardzo słaby, poprzez uderzenie w tył mojego bolidu przez Damiana cały wyścig musiałem jechać z czerwonym tyłem. Gdyby nie to, może było by lepiej, ale trudno. Za tydzień mój ulubiony tor, więc myślę, że TOP10 będzie w zasięgu ręki.
13 mar 2017 16:22
Wojciech Bobrowicz napisał(a):
Ehhhh... Myślisz nad strategią cały dzień, ale i tak masz najgorszą, że wszystkich. Wyścig ogólnie w moim wykonaniu bardzo słaby, poprzez uderzenie w tył mojego bolidu przez Damiana cały wyścig musiałem jechać z czerwonym tyłem. Gdyby nie to, może było by lepiej, ale trudno. Za tydzień mój ulubiony tor, więc myślę, że TOP10 będzie w zasięgu ręki.

Ja mialem oba spojlery czerwone i dojechalem siódmy. Dwa takie sytuacje to objaw hołoty, gdzie dochodzi do łańcuchowych kolizji jak swego czasu w GP2, bo przecież ciężko w odpowiednim czasie depnąć hamulec.
Zmodyfikowane 13 mar 2017 16:23 przez Damian Wolkiewicz.
13 mar 2017 21:08
Tym razem dało się odczuć ~30 osób na serwerze i odbiło się to na wyścigu. Z mojej strony katastrofa. Praktycznie cały wyścig jazda za kimś. Wyprzedzać przy 500 pingu też nie bardzo mogłem, z góry przepraszam za to innych. Na domiar złego błąd i 10 sekundowy postój zamiast 4 sekund. Przy takim tempie i dobrej strategi nie stanięcie na podium to zbrodnia, którą właśnie popełniłem i teraz w fatalnym nastroju kieruję się na jeszcze mniej optymistyczny dla mnie tor.
14 mar 2017 13:17
Cóż... Po kiepskich kwalifikacjach wiedzieliśmy, że trzeba zaryzykować ze strategią. Fakt faktem opłaciło się nam to i dlatego jesteśmy tak wysoko. Podwójne podium podobnie jak na Austrii bardzo cieszy. Nie zapominajmy o pechu Adriana, który w pit-lane stał długo za długo, co pozwoliło mi ukończyć wyścig na trzecim miejscu. Teraz GP Niemiec. Lubię tor Hockenheim. Do zobaczenia w niedzielę. Mamy nadzieję na lepsze kwalifikacje <ok>.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
17 °C
Tor:
17 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 193 513

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.