FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
19 mar 2017 23:43
Mam przeczucie, że był to mój pierwszy i jedyny dobry występ w tym sezonie. Czwarte miejsce uzyskałem dzięki niskiej pozycji Adriana (niestety) i kierowców Ferrari. Pomogła mi także pogoda, gdyż jazda na umiarkowanym deszczu to coś co lubię najbardziej, bo przebieg wyścigu wtedy jest nieprzewidywalny. Jednak mogło być lepiej, gdyby nie moje 3 błędy, które poskutkowały utratą jak się okazało 3 pozycji na mecie. Mogło być też gorzej, ale strategia Damiana Wolkiewicza mi pomogła go wyprzedzić na ostatnim okrążeniu. Na następnym wyścigu moim jedynym celem jest być na około 10 pozycji i mieć z kim powalczyć.
20 mar 2017 08:06
Po bardzo słabych kwalifikacjach w moim wykonaniu nadszedł czas na wyścig. Liczyłem bardzo na deszcz bo wiedziałem, że może mi pomóc w osiągnięciu lepszego wyniku. Start w moim wykonaniu jak zawsze przeciętny, wyprzedziło mnie kilku kierowców, ale i też kilku się wykruszyło. Po pierwszych dwóch okrążeniach zacząłem być bardziej pewny siebie i przeszedłem do wyprzedzania. Awansowałem na 13 pozycję i jechałem tuż za Aleksem Jurewiczem, który nie mógł uporać się z Mackiem Żmudzińskim. Po zjeździe do pit-stopu, po full wety jechało mi się jeszcze lepiej, ale przez lekkie smyrnięcie w tył mojego bolidu przez Aleksa, obróciło mnie i straciłem trochę czasu. Potem spokojniejsza jazda i walka z Adrianem Babińskim, który miał nie małe problemy z kierowcą Caterhama. Na około 24 okrążeniu zjechałem po nowy komplet opon na deszcz. Jechałem przed Maćkiem Żmudzińskim, ale przez przypadkowe zredukowanie na niższy bieg obróciło mnie i ponownie straciłem trochę czasu. W końcówce dojechałem do Maćka, ale zabrakło mi już okrążeń żeby go wyprzedzić. Ogólnie to jestem zadowolony, choć myślę, że gdyby nie te spiny to był bym w TOP 10. Teraz tydzień przerwy na realną F1, a potem powrót na nasze wirtualne widowiska :D
20 mar 2017 08:31
Świetne uczucie wyrównać swój najlepszy wynik w serii F1, nota bene uzyskany aż 6 lat temu. Po czterech beznadziejnych wyścigach w moim wykonaniu udało się przekroczyć moje najśmielsze oczekiwania i dojechać w całym kawałku w TOP5. Hockenheim chyba ma coś szczęsliwego w sobie, bo również w serii GP2 na deszczu osiągnąłem dobry wynik. Kluczową sprawą było uzyskanie kawałka czystego toru po starcie i to mi się udało. Reszta to jedynie rozważna jazda bez popełniania błędów. Ze względu na przygody innych kierowców, podobnie jak Radek, nie spodziewam się powtórzenia takiego wyniku w przyszłości. Cieszę się również z dobrej pozycji Maćka oraz Lotusów na mecie mimo przygód. Na następne wyścigi pozostaje się nastawić tak jak na wczorajszy i liczyć na okazjonalne wizyty w czołowej dziesiątce.
20 mar 2017 14:16
Ja tylko chciałbym przeprosić Bartka Maciaszczyka, że przez mój głupi błąd na starcie stracił tyle czasu... A co do wyścigu, to tempo było dosyć słabe, co chwilę jakiś głupi błąd, lekki poślizg aż doszło do tego, że walnąłem w bandę po moim ukochanym nawrocie, który dał mi się we znaki w kwalifikacjach. Byłem tak sfrustrowany że musiałem zakończyć udział w wyścigu.
Zmodyfikowane 20 mar 2017 14:16 przez Jakub Tarasiuk.
20 mar 2017 16:02
Dobrze jest zwyciężyć po raz drugi w sezonie, lecz jeśli uda mi się kontynuować tą dobrą passę, to dalej może nie wystarczyć do sięgnięcia po tytuł. Potrzebuję błędów rywali, tak jak w tym wyścigu. Sezon zaczął się dla mnie źle, gdzie pierwsze trzy wyścigi mają ogromny wpływ na całe mistrzostwa. Postaram się wykonać swoją pracę, skupić się na każdym wyścigu z osobna i mieć nadzieje, że pozostanę w walce do końca.
Zmodyfikowane 20 mar 2017 19:09 przez Patryk Krutyj.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
16 °C
Tor:
23 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 179 491

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.