FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
2 kwi 2017 21:09
Wyścig rozpoczął się dla mnie dobrze, udało mi się awansować na siódmą pozycję i trzymać się ścisłej czołówki. Na starcie nie wiedziałem co robi Marek Paluch i spodziewałem się, że dostanie nawet karę, ale jednak udało mu się w porę zatrzymać. Cały czas jechało mi się naprawdę dobrze i w sumie to nie popełniłem w trakcie tego wyścigu żadnego błędu, który wiele by mnie kosztował. Nie miałem szans w walce z Maćkiem Wysmulskim, który dosłownie obok mnie przejechał. Druga część wyścigu była dla mnie samotna, bo musiałem oszczędzać paliwo, którego pozostało mi tylko pół litra. Przez to wszystko zbliżał się do mnie Grzegorz Brojak, ale przewaga wyrobiona w pierwszej części wyścigu wystarczyła do utrzymania go za sobą. Podsumowując to był dobry weekend, w kwalifikacjach ósma pozycja a w wyścigu awans o jedno miejsce. Teraz Monza i mam nadzieję, że uda się utrzymać w pierwszej dziesiątce.
2 kwi 2017 21:16
Mogę napisać tylko tyle, że wyścig nawet udany... Choć nie byłem w 100% pewny czy go przejadę w stanie, w jakim jestem...
3 kwi 2017 19:17
Zwycięstwo po fatalnych niemieckich wyścigach to wspaniałe uczucie. Kwalifikacje do bani, bo znów trochę popadało i Adi nie wiedział co robić. Wyższy docisk tylko zwalniał auto a agresywna jazda powodowała błędy. Nie liczyłem na nic wielkiego w wyścigu, chciałem ryzykować znów z ustawieniami, ale poradziłem się Patricka co do skrzydeł i dało to świetny efekt. Wcześniej starałem się zawsze ugrać coś na secie, bo na równych setach wiedziałem, że mogę odstawać. Tutaj chyba pierwszy raz mieliśmy identyczne ustawienia. Dawno tak dobrze nie czułem bolidu. Trochę walki na torze, kilka drobnych błędów rywali i wystarczyło moje w miarę równe tempo. Tylko zmiana na hardy była dla mnie niewiadomą, bo wcześniej nie zakładałem ich nawet na treningach - ale względnie dawały radę i ja też w miarę szybko się przystosowałem. Dobrze jest zobaczyć, że inni nie są robotami i też zdarza im się popełniać błędy.

Pierwszy dublecik w lidze zaliczony i to na jakim torze! Gratulacje dla Patryka i Maćka, który uzupełnił podium.
Zmodyfikowane 3 kwi 2017 19:18 przez Adrian Babiński.
3 kwi 2017 23:17
Wyścig dosc ciekawy z uwagi na różne strategie i walkę o każdą sekundę by móc pod koniec wyscigu pokusić się o wyprzedzenie kierowców jadących na 2 pity, jednak zabrakło dwóch sekund, które najprawdopodobniej straciłem w wyniku egoistycznej postawy K. Topczewskiego podczas walki, przez którą dwa razy byłem zmuszony jechać po niebezpiecznych tarkach. Jeszcze raz gratuluję moim kierowcom za dublet, fantastyczne tempo i liczę, że w następnych wyścigach je utrzymają.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
15 °C
Tor:
15 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 180 092

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.