FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
7 maj 2017 22:20
Radosław Cupał napisał(a):
Widzę, że za około 3 sekundy dodatkowe w pit stopie, poszły na mnie nawet dwie skargi...


5s. i stracenie pozycji na torze przez resztę wyścigu.
7 maj 2017 22:38
8 maj 2017 15:02
W kwalifikacjach ponownie pokazałem, że mam problem ze składaniem okrążeń w najważniejszych momentach, P11 dramat...
Nadszedł czas na wyścig, dobry start, awans na P8 i próby ataków jak i konieczność obrony pozycji. Początek wyścigu w moim wykonaniu to walka na pierwszych okrążeniach, a potem utrzymywanie przewagi nad kierowcami za mną. Po zjeździe do pit-stopu kierowców za mną jak i przede mną myślałem, że mam po wyścigu bo założą świeższe opony i mnie podetną. Jak się okazało po zmianie na opony z białym paskiem, wyjechałem na 10 pozycji, ale już po 2 okrążeniach awansowałem na P8 i mogłem kontynuować jazdę na 1 PIT. Po zjeździe moich rywali do boksów po nowy komplet opon, musiałem jechać oszczędnie, żeby w końcówce dało się jeszcze jakoś prowadzić bolidem. Wyprzedziło mnie przez to kilku kierowców, przez co trzymałem się na 5 pozycji. Pod koniec wyścigu było naprawdę gorąco, ponieważ Radek Cupał w ostatnim sektorze, ostatniego okrążenia był za mną mniej niż sekundę, ale udało mi się jakoś dowieść ten wynik do mety. Piąte miejsce bardzo cieszy, a za tydzień Suzuka tor, który bardziej mi leży niż Malezji. Liczę do dobry wynik :D
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
25 °C
Tor:
38 °C
SOB
Słonecznie
26 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 177 823

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.