FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
7 maj 2017 19:28
Co tu dużo mówić, jechałem dzisiaj świetny wyścig w barwach Ferrari i myślę, że powalczyłbym o podium. Niestety cały weekend towarzyszyło mi tez mnóstwo problemów, również na wyścig nie przemyślałem przez to dokładnie strategii i zamieszanie myśli po pit stopie kosztowało mnie utratę koncentracji, a to doprowadziło do popełnienia kuriozalnego i głupiego z mojej strony błędu, którym pogrzebałem swoje nadzieje i nadzieje Ferrari na świetny występ pod nieobecność Maćka. Mówi się trudno. Skomplikowałem swoją sytuację w mistrzostwach, powiększając stratę do Radka Cupała jednak nie pozostaje mi nic innego jak walka o odzyskanie siódmej pozycji w klasyfikacji generalnej. Warto dodać iż jest to pierwszy nieukończony wyścig w lidze z mojej winy od bardzo dawna, na pewno pierwszy w tym sezonie, więc i tak cięzką sytuację w punktacji nie zawdzięczam sobie. Dobranoc.
Zmodyfikowane 7 maj 2017 20:13 przez Damian Wolkiewicz.
7 maj 2017 19:30
Wyścig fajny, ciągle miałem z kim walczyć, chociaż na początku wolałem nie szarżować mając 3 bolidy obok prostej startowej. Dziękuję Kryspinowi za walkę. Niestety padłem ofiarą braku lusterek Radka Cupała w boksach, przez co utknąłem przez resztę wyścigu za Kryspinem na pośredniej mieszance mając miękką mieszankę. Gdyby nie to mógłbym spokojnie powalczyć z konkurentami o P7.
7 maj 2017 19:33
Zaliczyłem dzisiaj całkiem niezły wyścig. Po za jednym błędem jechało mi się bardzo dobrze, opony pracowały tak jak należy. Sporo czasu jechałem niedaleko M. Guzowskiego, ale dopiero po serii pit stopów udało mi się go wyprzedzić. Ostatni stint to pilnowanie stałego tempa i uciekanie K. Topczewskiemu, który pomalutku sie zblizał, ale jednak troszkę zabrakło. 12 miejsce całkiem ok, dobre punkty dla HRT. :)
7 maj 2017 19:34
Słabe tempo, liczyłem na więcej. Niestety, ale Red Bull nie wygrał w Malezji. Jednak w gruncie rzeczy ten wynik jest świetny, w Japonii liczymy na kolejny atak na podium.
7 maj 2017 19:50
Wyścig rozpocząłem dobrze, jechałem na trzeciej pozycji, ale z czasem delikatnie zacząłem tracić. Próbowałem jazdy na dwa pit-stopy i myślę, że gdyby wszystko poszło po mojej myśli to mogłem ukończyć ten wyścig w okolicach siódmego miejsca, ale coś poszło nie tak w alei serwisowej i mechanicy nie planowali zmienić mi opon... straciłem na tym około 40 sekund, potem zjechałem po raz kolejny i nie było już szans na dobry wynik. Starałem się dogonić Maćka Żmudzińskiego, ale nie wystarczyło opon... stoczyłem kilka fajnych walk, pod względem tempa było dużo lepiej niż dwa tygodnie temu. Szkoda tylko, że wynik jest po prostu fatalny...
7 maj 2017 19:50
Wyścig za<cenzura>isty, mimo odpuszczenia kwalifikacji. Na start zdecydowałem się wziąć pośrednią mieszankę i w sumie się opłaciło, bo kilka okrążeń po starcie, miałem lepsze tempo na niej, niż kierowcy za mną na miękkiej. Lekki dylemat przed pierwszym pit-stopem, ale przypomniałem sobie wcześniejsze błędy i zdecydowałem na dwa. Opłaciło się. Przebitka z 22. pola na podium zawsze cieszy. Szkoda błędu naszego "testera". Do zobaczenia na Suzuce.
7 maj 2017 19:53
W sumie to jestem nawet z siebie zadowolony, pojechałem wyścig bez większych błędów. Nie spodziewałem się tak dobrego tempa z mojej strony na torze, który kompletnie mi nie leży. Chciałbym z miejsca podziękować Bartkowi Maciaszczykowi za walkę na torze, sporo musiałem się namęczyć, by wyprzedzić i odjechać od Ciebie. Strategia jazdy na jeden postój (dla mnie) była dobra, jednak szlag trafił, jak na pierwszym okrążeniu musiałem zjeżdżać na nieplanowany postój i naprawiać bolid.

Nie wliczając pierwszego okrążenia wyścig mogę zaliczyć do udanych, trochę się podbudowałem psychicznie po wyczynie na Imoli. Na Suzuce może być różnie z tempem, jednak może tam mi więcej szczęścia dopisze.
Zmodyfikowane 7 maj 2017 19:59 przez Marek Paluch.
7 maj 2017 20:28
CL. Dziękuję.
7 maj 2017 22:02
Wyścig dobry. Rywalizacja z Grześkiem świetna z dużą ilością zawirowań. Skończyć na tak dobrym miejscu dającym powiększenie przewagi na zawodnikami za mną w klasyfikacji mnie cieszy. Tor nie lubiany a wynik świetny, strategia dała rezultaty i trochę pomogło to że rywale teoretycznie szybsi mieli pecha np. wspomniany Grzesiek i nie wspomniany kierowca mercedesa. Na następny wyścig celem jest wyższa lokata.
7 maj 2017 22:03
Wyścig byłby doskonały, gdyby nie Java update, który sprawił, że na około 5 sekund stałem w miejscu. Mogłem powalczyć, powyprzedzać, strategia prawidłowa, paliwa starczyło. Przy jednym z pit stopów wyjechałem tuż przy Grzegorzu Brojaku, wyrobiłem idealnie by nie doszło do kolizji, do której podobno doszło, dowiadując się o tym dopiero po wyścigu. Jeżeli 'hitbox' bolidu jest poza bolidem to nic na to nie poradzę i jestem niewinny. Widzę, że za około 3 sekundy dodatkowe w pit stopie, poszły na mnie nawet dwie skargi... Dojechałem, który dojechałem. Mogło być lepiej, ale wszystko jest przeciwko mnie.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
19 °C
Tor:
23 °C
CZW
Deszcz
22 °C
PIĄ
Zachmurzenie
20 °C
SOB
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 244 153

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.