FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
23 kwi 2017 23:13
Tylko pierwszy wyścig był dobry, bo drugi to porażka... Nie wczytałem seta (Brawo Jędrek), przez co auto w ogóle się nie prowadziło. Dodatkowo uderzenie od Czepieli mi w tym nie pomogło. Koniec w końcu skasowałem Alka ze względu na złą konfiguracje auta, obrót i spalony silnik. W zasadzie czekam na skargę i do Road Atlanty.
25 kwi 2017 09:41
Kamil Śmieja napisał(a):
Patryk Topczewski napisał(a):
Kamil Śmieja napisał(a):
Relacja mówi co innego, polecam patrzeć w lusterka


A ja myślałem, że pokazuje, a nie mówi.
Tylko powtórka pokazuje, że nawet na sekundę nie skręciłem w Twoją stronę, kiedy byłeś obok

wiesz co? Najlepiej to se to na privie wyjaśnijmy, bo tutaj to bd spam jak sto ciuli


Jeden post więcej nie zaszkodzi.




Na podstawie powyższych zdjęć, nie kompromituj się usprawiedliwieniami o nie skręcaniu w stronę Kamila.
25 kwi 2017 21:18
Podobnie jak mówiłem w wypowiedzi F1, gościnny start z wielkim zaskoczeniem. Kwalifikacje w losowym aucie zakończyłem, aż na drugiej pozycji, Mateusz Bogusz był jednak poza zasięgiem. Start pierwszego wyścigu jak zawsze bywało w GT niezbyt dobry, troszkę gonitwy za Radkiem Boguszem aż popełnił błąd w najwolniejszej partii toru gdzie zahaczył trawę i wyspinował, nieszczęśliwie lekko uderzyłem w niego plus dostałem strzała od Adriana, cały bok i przedni splitter uszkodzony, jednak trochę szcześliwie że splitter został na swoim miejscu, ale utrata docisku była bardzo odczuwalna na szybkich łukach które były tu wszędzie :) Ostatecznie dojazd na 3 pozycji wiec mega. Drugi wyścig start jeszcze gorszy plus przebijanie sie do przodu, bez ciekawszych momentów poza dwoma fajnymi wyprzedzaniami po zewnętrznej wyścig zakończyłem także na 3 pozycji, troszkę szkoda że nie startowałem autem z kwalifikacji bo byłem w nim prawie 0.5 sekundy szybszy.. ale cóż, nie narzekam jak na start gościnny. Bardzo przyjemna walka i jak dla mnie mega tor który szczerze pokochałem.
Zmodyfikowane 25 kwi 2017 21:18 przez Konrad Żerebiec.
26 kwi 2017 09:19

Post został usunięty przez autora

NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
16 °C
Tor:
16 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 193 970

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.