FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
23 kwi 2017 17:17
Yyyy,eee tragedia, nigdy więcej takich torów w kalendarzu. Bo sama jazda nawet dla funu tutaj to raczej nie jest. Jedynie cieszę się, że osoby, które mnie ostro wku*wiły też skończyli z niczym.
Zmodyfikowane 23 kwi 2017 17:19 przez Aleksy Mainusz.
23 kwi 2017 17:33
Aleksy Mainusz napisał(a):
Yyyy,eee tragedia, nigdy więcej takich torów w kalendarzu. Bo sama jazda nawet dla funu tutaj to raczej nie jest.

Zgadzam się, dawno takiej inby nie było. Tu nawet nie trzeba robić prześmiewczych filmików, bo już jest relacja.
23 kwi 2017 17:33
Maciej Paruch napisał(a):
Aleksy Mainusz napisał(a):
Yyyy,eee tragedia, nigdy więcej takich torów w kalendarzu. Bo sama jazda nawet dla funu tutaj to raczej nie jest.

Zgadzam się, dawno takiej inby nie było. Tu nawet nie trzeba robić prześmiewczych filmików, bo już jest relacja.

Chciałeś powiedzieć... HOŁOTA?!?!?
23 kwi 2017 17:38
Mam bardzo mieszane odczucia co do tych wyścigów... Zwłaszcza, że przyczyniłem się do Hołoty. Start z P12, jakoś poszło, 20 FPS, trochę spadłem, ale się trzymałem. Pod koniec chyba 3 okr. uciekł mi tył, zostałem uderzony i poleciałem na bandę. DNF. Do drugiego wyścigu wystartowałem sobie bezpiecznie z ostatniej pozycji. Jechałem sobie, omijałem kierowców popełniających błędy i utknąłem za Norbertem Przymuszałą. Nie mogłem go wyprzedzić przez dobre kilka okrążeń, potem popełnił błąd i się udało. Jakiś czas później jechałem za Marcelem, on zespinował i nie miałem za bardzo jak go ominąć więc uderzyłem, straciłem splitter i musiałem zjechać. Marcelowi po uderzeniu chyba nic się nie stało, ale spalił silnik potem. Po boksie już jechałem tylko żeby dojechać, miałem dobre tempo przez świeże opony. Wyprzedziłem, ominąłem i tak dojechałem na P9. Jakoś się udało.
23 kwi 2017 20:25
Pierwszy wyścig do CL układał mi się bardzo dobrze. Byłem bliski zaatakowania Adriana, co mocno mnie motywowało do dalszej ofensywy. Kiedy doszło do karambolu, dostałem laga na serwerze ale szybko wróciło do normy. Zobaczyłem, że Adrian nie ma splitera i jest walka o P2. Liczyłem się z tym, że Patryk Krutyj mnie szybko wyprzedzi, dlatego miałem chętkę na atak na Adriana, aby zwiększyć maksymalnie szansę na pierwsze liczone podium. Niestety, zerwało połączenie. Wkurzyłem się, ale wiedziałem, że jest jeszcze 2 wyścig i tam zdobyć mocne punkty. Przestawiłem samochód na dłuższy dystans i wziąłem się do roboty. Start był dobry, zmodyfikowanie sprzęgła przyniosło efekt i kilka kierowców dorwanych. Odrabiane pozycje i coraz w tabeli. Jest bardzo dobrze. Jak wyprzedziłem Dawida z Łady, to zacząłem oszczędzać sprzęt, bo trochę opony skatowałem. Trochę mnie Topczewski męczył w lusterkach ale udawało mi się chwile go przytrzymać, aby mój kierowca miał łatwiej z zaatakowaniem Duracella. Skończyło się na tym, że na wyjściu z 1 zakrętu wrzuciłem o bieg za wysoko i mnie wyprzedził. No dobra, nie zamierzałem tego zostawić bez echa po tym jak kilkanaście minut wcześniej doprowadził do kolizji między mną a Kryspinem. Podczas ataku od zewnętrznej, po<cenzura>mu króliczkowi Durcella skończyły się bateryjki w mózgu i postanowił zjechać na mnie, doprowadzając do kolizji i do tego, że ja skończyłem wyścig lawecie, a on z rozwalonym autem. No pozdrowienia dla tego Pana, za to, że postanowił zjechać na mnie, kiedy byłem praktycznie na równi z nim, a po zewnętrznej nie było gdzie uciec. Mam nadzieje, że się odezwie wyjaśnić to, oraz wpadnie na pomysł nad popracowaniem walki na torze.
Zmodyfikowane 23 kwi 2017 20:28 przez Kamil Śmieja.
23 kwi 2017 20:40
Jakbyś chciał zauważyć to nie było tam ŻADNEGO ruchu kierownicą w Twoją stronę
23 kwi 2017 20:42
Znakomity weekend dla mnie p10 w kwalach bylo dobra pozycja do ataku w wyscigu, po cichu liczyłem na duzą ilosc incydentów , no i nie przeliczylem sie o czym świadczą moje pozycje bo sam nie wiele moglem zrobic moim Nissanem brakowalo troche predkosci na prostej ,w zakretach byłem szybki lecz nie bylo sie jak wcisnac. Pierwszy wyscig zaczal sie dla mnie spokojnie zyskalem 2 pozycje na starcie i staralem sie trzymac za nastepnymi samochodami , zyskalem dwie pozycje po klopotach Radosława Bogusza i Kamila , zdziwilo mnie mojej tempo w stosunku do Adriana Babinskiego jak sie pozniej dowiedzialem mial uszkodzony samochod ,bylem blisko lecz nie chcialem ryzykowac ataku , okazalo sie to trafna decyzja poniewac chwile pozniej popelnil blad ,za mna jechal Radosław Bogusz z ktorym nie mialem zadnych szans , reszta wyscigu spokojna kontrolowalem przewage nad Bobrowieczem i dowiazlem P6 w drugim wyscigu start nie poszedl po mojej mysli stracilem kilka pozycji przez pierwsza czesc wysicgu walczylem z dwoma Burnee Ładą oraz KFC i Duracellem i Marcelem Pawinskim ktory nie byl do konca trzezwy w wyscigu sadzac po jego atakach na dojezdzie do najwolnieszego zakretu . Ostatecznie po klopotach wszystkich moich rywali dowiozlem znakomote P5 :)
Zmodyfikowane 23 kwi 2017 21:15 przez Arkadiusz Otręba.
23 kwi 2017 20:42
Patryk Topczewski napisał(a):
Jakbyś chciał zauważyć to nie było tam ŻADNEGO ruchu kierownicą w Twoją stronę

Relacja mówi co innego, polecam patrzeć w lusterka
23 kwi 2017 20:50
Kamil Śmieja napisał(a):
Relacja mówi co innego, polecam patrzeć w lusterka


A ja myślałem, że pokazuje, a nie mówi.
Tylko powtórka pokazuje, że nawet na sekundę nie skręciłem w Twoją stronę, kiedy byłeś obok
Zmodyfikowane 23 kwi 2017 20:50 przez Patryk Topczewski.
23 kwi 2017 20:52
Patryk Topczewski napisał(a):
Kamil Śmieja napisał(a):
Relacja mówi co innego, polecam patrzeć w lusterka


A ja myślałem, że pokazuje, a nie mówi.
Tylko powtórka pokazuje, że nawet na sekundę nie skręciłem w Twoją stronę, kiedy byłeś obok

wiesz co? Najlepiej to se to na privie wyjaśnijmy, bo tutaj to bd spam jak sto ciuli
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Deszcz
Deszcz
Powietrze:
12 °C
Tor:
12 °C
WTO
Deszcz
22 °C
ŚRO
Deszcz
21 °C
CZW
Deszcz
21 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 255 121

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.