Dawid Czepiela napisał(a):
Marcel Pawiński napisał(a):
Dawid Czepiela napisał(a):
Maciej Paruch napisał(a):
Weekend w Adelajdzie zaliczam do udanych. Dopiero na sesji przedkwalifikacyjnej po raz pierwszy poprowadziłem nowy bolid, ale już po pierwszych kółkach czułem, że jakoś się z nim dogadam (dziękuję pan Rafik za odblokowaną zbieżność <hura>). Szybkie przygotowanie pozwoliło uzyskać dobry, jak na mnie, czas w kwalifikacjach (nie przywiązywałem zbyt dużej wagi do pozycji) i bezproblemowo uzyskałem próg. W wyścigu doskonale udało mi się wpasować w strategię, gdzie zaczął padać deszcz w momencie gdy miałem zjeżdżać po nowy komplet opon, więc zostałem jedno kółko dłużej i założyłem opony przejściowe. Drugi pit odbył się trochę za wcześnie, ale uwarunkowane to było nieznacznym błędem, który skończył się dla mnie utratą skrzydła, na szczęście deszcz już znacznie zelżał i mogłem założyć mieszkankę ultramiekką, w nadziei iż wystarczy ona do końca wyścigu. Ryzyko podjęte w tamtym momencie się opłaciło i pozwoliło zminimalizować straty. Poza tym wykorzystałem problemy rywali, miałem kilka fajnych momentów, trochę walki, w efekcie zakończyłem wyścig na 13. miejscu, co uważam za bardzo dobry rezultat wobec moich oczekiwań oraz przygotowań do tej rywalizacji. Zdaję sobie sprawę że o kolejny taki wynik może być ciężko, ale będę się cieszył z mojej dobrej postawy i z każdego zdobytego punktu.


A kto mi u<cenzura>ał dupsko na czerwono? xD

Chorąży!


brygadzista niedoszły karwa twasz

<cenzura>U NIE SZKALUJ

Dawid Czepiela napisał(a):

A kto mi u<cenzura>ał dupsko na czerwono? xD

Sam mi wpadłeś pod koła xD