FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
12 lut 2017 20:17
Start z P26? Wiadomo, na tym torze ciężko wyprzedzać, a przed wyścigiem na nowej fizyce zrobiłem około 25 okrążeń.

Po pierwszym założeniu interów byłem aż 11, potem lag, nie mogę wrócić do gry i <cenzura> w dupe jak w GT. Wracam na pozycji 25/26? tylko przed Baronerem i ze stratą 1 okrążenia do kierowcy przede mną. Ostatecznie 3 punkty i P18. Jestem zły, bo nie z mojej winy tracę dwa wyścigi na dzień dobry.
Zmodyfikowane 12 lut 2017 20:18 przez Dawid Czepiela.
12 lut 2017 20:25
Dość słaby występ niestety. Tor nie bardzo mi pasował, a do tego zmienne warunki spowodowały, że miałem bardzo niestabilne tempo i liczne błędy. Na szczęście nie aż takie aby zjechać na przymusowy pit. Również za późno zjechałem po opony nie te co trzeba, a chwile później deszcz zaczął słabnąć. Ale ważne, że w punktach. W Austrii mam nadzieję, że będzie już lepiej :)
12 lut 2017 20:25
Trudny wyścig, ale jestem zadowolony z P3. Idealnie wykorzystałem taktykę oraz błędy rywali, aby dojechać tak wysoko. Szkoda, że druga strona garażu ma problemy, ale powinien szybko się z tym ogarnąć. Liczę na kolejne podium w domowym wyścigu dla Red Bulla.
12 lut 2017 20:26
Na początku w ogóle miałem obawy czy wystartuję w wyścigu przez problemy z rfactorem... na szczęście się udało i pojechałem. Po starcie utrzymalem pozycję, choć musiałem się ratować ucieczką poza szykanę, utrzymywałem swoją pozycję i ścigałem się z Maćkiem Paruchem i bodajże Grześkiem Brojakiem, ogólnie to miałem sporo zabawy przy tych walkach i było to miłe urozmaicenie tego, ze jechalem bardzo daleko, pod koniec drugiej dziesiątki. Zdecydowałem, ze lepiej bedzie zmienić opony na ultra i spróbować podciąć zawodników przede mną. Ten manewr się udał i awansowałem na 14 pozycję z szansami na TOP10. W trakcie opadów deszczu jechało mi się świetnie i szkoda, że przestało padać bo wyścig mógł ułożyć się dużo lepiej. Dziękuje Aleksowi za naprawdę fajną walkę, koło w koło, ale bez zadnych głupich manewrów. W końcówce wyścigu byłem szybszy od zawodników z czołowej dziesiątki, ale po tych problemach miałem juz do nich kółko straty i próbowałem wyprzedzić w miarę bezpiecznie, niestety w trzecim zakręcie skończył się mój wyścig... No coz, mogło być dużo dużo lepiej, bo tempo na to pozwalało. Jest kilka pozytywów i mam nadzieję, że w Austrii wskoczę do czołowej dziesiątki. Gratulacje dla czołowej trójki i cieszę się z solidnych punktów mojego team-partnera.
12 lut 2017 20:27
Najtrudniejszy wyścig w jakim jechałem. Start z P9 na ultra softach przeszedł bez problemu, nie było wypadku. Z Aleksem Jurewiczem jechaliśmy równo, Radosław Cupał ciągle siedział na ogonie, raz się zbliżał, raz oddalał. W końcu Aleks mnie wyprzedził i broniłem się przed Panem Cupałem. Dogonił nas Damian Wolkiewicz i zanurkował w nawrocie wypychając mnie przez co straciłem 2 pozycje. Potem deszcz i trzeba było szybko podejmować decyzje. Jazda nie była prosta, wszyscy popełniali błędy. Mało co sam bym nie skończył w T1, za mocno ściąłem i wyleciałem w powietrze. Potem znowu sucho i na ultra softach dojechałem na 10. pozycji przed Aleksem Jurewiczem, który stracił trochę czasu w boksach. Pozdrawiam Marka Palucha za zablokowanie mnie w boksach. Dodam, że jechałem na średnich ustawieniach + detali przeciwników na niskie przez wszystko wyglądało jak Minecraft oraz HAAS był Ferrari i Renault było Lotusem przez cały czas.
12 lut 2017 20:32
Mateusz Guzowski napisał(a):
Pozdrawiam Marka Palucha za zablokowanie mnie w boksach.

Cóż, wyjechaliśmy bok w bok, a musiałem skręcić by wjechać na stanowisko, zwolniłem nieco wcześniej byś przejechał obok mnie bez konieczności zahamowania. Najwidoczniej się "nie zrozumieliśmy" i cię przyblokowałem.
Tak patrząc z drugiej strony, to zanim wyjeżdżałeś ze stanowiska to powinieneś mnie przepuścić, ale to drobny szczegół.
12 lut 2017 20:52
Nie wiem może. Jechałem na najniższych ustawieniach także niewiele widziałem.
12 lut 2017 22:36
Eh. Pech zdaję się mnie nie opuszczać. Jechałem bardzo solidny wyścig. Przez sporo okrążeń udawało mi się trzymać czołówki, a w końcu i przeskoczyć Alka. Potem jednak nie ze swojej winy dwa razy urwałem przednie skrzydło i marzenia o dobrym wyniku zniknęły. Pozytywem jest tempo, jakie prezentuje od początku sezonu. Mam nadzieję, że w końcu uda się skleić czysty weekend i wywieźć solidne punkty, zaczynając od Austrii.
Zmodyfikowane 12 lut 2017 22:36 przez Cezary Kołcz.
12 lut 2017 22:46
Patrząc na warunki z jakimi przyszło nam jechać, mogę być zadowolony z dojechania do mety. Niestety, popełniłem głupi błąd w walce z Barim i straciłem skrzydło, poza tym kierowcy startujący na ultra softach zyskali na deszczu, a ja z mocno nadsterownym setem i ryzykownym wyborem wetów, nie miałem szans na jakiekolwiek dobre tempo. W międzyczasie zderzyłem się z Kamilem Bobrowiczem, który chyba zjeżdżał na pit-stop za co go przepraszam, choć osobiście uważam, że jego hamowanie było przesadzone i niebezpieczne. Ostatecznie dojechałem za Maćkiem, więc HRT obok siebie, szkoda, że nie trochę wyżej.
12 lut 2017 22:57
Świetny wyścig. Wróciłem z dalekiej podróży, po dobrym okresie przygotowawczym do weekendu w Australii zaliczyłem fatalne kwalifikacje i szczerze mówiąc, myślałem, że start z 16 pozycji pogrążył moje nadzieje na dobry wynik. Jednak warto było skupić się na swojej pracy, wyeliminować błędy i zawalczyć o ten dobry wynik. Po starcie tempo jeszcze klęczało, jednak odzyskałem pewność siebie w trakcie wyścigu i udało mi się przebić do czołowej dziesiątki po świetnych walkach. Gdyby nie błędy strategiczne spokojnie wyrwałbym piąte miejsce. Chciałbym odnieść się do komentarza M.Guzowskiego, który na forum czepia się mojego agresywnego manewru - tak Mateusz, to był bardzo agresywny manewry, troszkę może za bardzo, ale nie potrzebnie boisz się takich sytuacji. Wystarczy podciąć do wewnętrznej i jesteś wygrany ;) Plan na wyścig został zrealizowany w 100%, udało się odrodzić, na własne życzenie straciłem pewne piąte miejsce, ale nie ma co narzekać. Gratulacje dla Marcela Pawińskiego, wszystko wskazuje na to, że to będzie jego sezon. Jedziemy do Austrii <ok>
Zmodyfikowane 12 lut 2017 23:00 przez Damian Wolkiewicz.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
20 °C
Tor:
27 °C
WTO
Deszcz
22 °C
ŚRO
Deszcz
21 °C
CZW
Deszcz
21 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 256 367

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.