FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
9 kwi 2017 21:07
Ja się cieszę, że dojechałem. Po ostatnim GP już zaczynałem wątpić w moją jazdę w tej lidze. Kwale poszły w miarę ok, chociaż gdybym wcześniej pomyślał o zmianie w secie, to może byłbym wyżej. W wyścigu na początku jak zwykle słabo, gra mi klatkowała, na błędach innych niestety ja traciłem i spadałem po kilka pozycji w dół. Sporo wyścigu jechałem sam, jednak strasznie dużo musiałem rozprawiać się z Maćkiem Żmudzińskim, którego dosyć ciężko było wyprzedzić. Bardzo bałem się agresywnie jechać, mimo to popełniałem sporo błędów. Po P13 zostaje lekki niedosyt, ale ważne, że wyścig bez większych problemów takich jak w poprzednich GP. Za 2 tygodnie wyścig na moim ulubionym torze. Mocno się przyłożę i liczę na bardzo dobry wynik.
10 kwi 2017 06:19
No co tutaj dużo mówić. <cenzura>owo. Gdzieś na 6-7 za mocno zdredukowałem i wytrzymałość mojego silnika to 35%. Potem za Kryspinem zgubiłem za dużo docisku, wpadłem na tarkę, bandę. Próbowałem jeszcze tym walczyć ale to było bezcelowe. Moje starty w F1 stoją pod dużym znakiem zapytania. Sam go sobie stawiam i zespół. Zobaczymy
10 kwi 2017 13:15
Start jak zawsze przeciętny, duża przepychanka na T1 i oczywiście ja muszę na niej stracić. Potem walka z kilkoma kierowcami, ale przez mój niski v-max nie mogłem ich wyprzedzać, jedynie co mogłem to trzymać się ich. Do czasu, aż nie popełniłem błędu na T1, za dużo gazu spin, uderzenie w ścianę i oderwanie przedniego skrzydła. Zjazd na mediumy, na których o dziwo bardzo dobrze mi się jechało. W końcówce walka z Markiem, który był wyraźnie szybszy na softach, od moich trochę już zmęczonych mediumów. No cóż, gdyby nie ten błąd była ba szansa na TOP 12, a tak to znowu klapa. Ogólnie ten sezon w moim wykonaniu to porażka, gdyby nie mój team-partner Kamil to nie wiem co by było ze mną i Lotusem :/
10 kwi 2017 15:19
Miło jest powrócić do ścigania po dość dłuższej przerwie. Tak na wstępie :v

Kwalifikacje poszły... oh wait, nie jechałem xd

Start z 29 pozycji - byłem pewny hołoty na swojej skórze, na szczęście udało się przejechać szczęśliwie pierwszy zakręt. Patrząc teraz na cały wyścig, taktyka średnie-miękkie była słabym pomysłem. Lepiej było pojechac miękkie-średnie, zwłaszcza, ze nie wiedziałem nawet ile owe miękkie opony trzymają - nie testowałem ;) Tak więc mimo twardszej mieszanki przebijałem się powoli do przodu, w międzyczasie zaliczyłem piękną bandę na T1 z logiem ukochanej ligii, po czym bolid z lekko nadsterownego stał się podsterowny i na okr traciłem cos około 0.5 sek przez uszkodzenia.
Pod koniec fajna walka z Radkiem Cupałem, trochę powalczyliśmy, no i P9.
Nie ukrywam lekkiego niedosytu patrząć na możliwości Renówki, ale i tak cieszy miejsce w Top 10 po starcie z końca i lekkich przygodach, bez wiekszego treningu.
Aktualnie mogę zdradzic, że wystartuję w jeszcze jednej rundzie na Imoli, potrzebuję jeszcze popracować nad bolidem, bo niezbyt się jeszcze dogadujemy, i nie prowadzi się tak jakbym tego oczekiwał ;)
Daje linka do onboardu ;)

Dodane 10 kwietnia 2017 17:42:
up
dołączam fragment, którego przez przypadek nie dałem do filmu lol
11 kwi 2017 15:40
Wyścig dobry i niedobry. Zależy jak patrzeć. Do pozytywów na pewno mogę zaliczyć walkę z Dominikiem Lewińskim i przede wszystkim z Aleksem Jurewiczem. Bywało ostro, ale cały czas fair, co zdecydowanie dodało kolorytu mojemu wyścigowi. Na minus tempo i sposób w jaki zakończyłem rywalizację - spanikowałem po poślizgu w Ascari i zredukowałem dwa biegi zamiast jednego, co zabiło silnik. Nie żałuję straconej szansy na punkt, tylko dalszej walki z Aleksem, bo dzieliła nas nieduża odległość, a tempo było podobne. Po przerwie Imola, tor na którym nigdy nie czułem się dobrze, a to oznacza że fajerwerków nie będzie, chyba że znów z silnika.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
15 °C
Tor:
22 °C
NIE
Zachmurzenie
24 °C
PON
Deszcz
17 °C
WTO
Słonecznie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 179 673

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.