FacebookYouTubeTwitchCupSell
FORUM TEMATYCZNE
8 kwi 2017 20:08
Ta fizyka to jakieś nieporozumienie... Więcej nie mam nic do powiedzenia.
8 kwi 2017 22:26
Ustaw się na docisk - będziesz szybszy. Jedynie trzymam kciuki na osobisty awans do TOP5 i karmę dla dwóch podludzi.
9 kwi 2017 19:08
Po tym wyścigu zdałem sobie sprawę, że jestem po prostu słaby. Na tym torze zazwyczaj szło mi bardzo dobrze, a dzisiaj nie ustrzegłem się od błędów. Równiez nie potrafiłem utrzymać się w strugach powietrza za innymi kierowcami, dramat. Ścinki również nie pomagają w jeździe. Brakowało mi szybkości i pewności siebie, nie byłem w stanie utrzymywać za sobą kierowców. Najwięcej czasu spędziłem na walce z Jakubem i Maxem. W końcówce zetknąłem się z Maxem za co go przepraszam. 15 miejsce - najgorsze w sezonie, no ale co zrobisz, nic nie zrobisz.
No nic, zobaczymy jak pójdzie na Imoli, kolejny tor lubiany przeze mnie, może tam uda się zabłysnąć w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a nie jak np: Zespół R xD

<bezradny>
9 kwi 2017 19:17
Po wspaniałych kwalifikacjach, które skończyłem na P7 miałem nadzieję na chociaż TOP10. I prawię się udało. Start przebiegł prawie bezpiecznie lecz już po kilku zakrętach byłem wyprzedzany przez szybsze bolidy na prostej. Silnik na 1 lvl robi swoje. Spadłem na 12. pozycję, za Dawida Głowskiego i od tej pory toczyłem z nim walkę. W międzyczasie dojeżdżali do nas Kryspin Słomiński i Kamil Śmieja. Kamil jednak się rozwalił i znamy nie walczył. Cały czas jechaliśmy we 3 i się wymienialiśmy pozycjami. W pewnym momencie Mateusz Majka zrobił kamikadze w T1 prawie nas rozwalając, jednak nikomu nic się nie stało. Po tym spadłem za oba bolidy Force India. Udało się wyprzedzić Dawida, potem Kryspina, dojechał do mnie Majka, wyprzedził, ale jakimś cudem trzymałem jego tempo. Po zmianie na Medy wyjechałem przed Kryspinem i Dawidem i dowiozłem 11. pozycję to mety bez większych problemów. Teraz Imola, jeszcze nie jechałem na niej w tej lidze, ciekawe co będzie
9 kwi 2017 19:21
hasneilgotapuncturetoday.com - powinienem sobie zarezerwować powyżsżą domenę, bo ten wyścig pojechałem koszmarnie mimo świetnego startu. Nigdy na Monzy nie osiągałem dobrych rezultatów i tak raczej pozostanie.
9 kwi 2017 19:46
Po fatalnym początku sezonu przyszedł czas na świetne wyniki. Ostatnie cztery wyścigi to odpowiednio: 6, 3, 5 i dzisiaj 4 miejsce. Mam nadzieje, że utarłem nosa tym, którzy we mnie nie wierzyli i mówili, że podium na Hocke to wyłącznie fart.
Kwalifikacje były nadzwyczaj dobre, a na najszybszym kółku popełniłem dwa błędy, które być może kosztowały nawet pierwszą linię. Na Monzy byłem zawsze szybki pomimo, że nie przepadam za tym torem i celem od początku weekendu było podium. Dołożyłem dużo treningu (jak na mnie) aby powalczyć o ten wynik.
Start z 3. pozycji był początkowo świetny, szybko awansowałem na 2 miejsce, ale niestety Marcel jak to zawsze wcisnął się do T1 i mnie przyblokował, przez co jeszcze Olo wszedł przede mnie. Dużo stracił Patryk, bo spadł chyba, aż na 6 lokatę.
Byłem nastawiony bardziej na docisk przez co jak Patryk do mnie dojechał, albo miałem walczyć z kierowcami Ferrari na prostej, tunel aero coś dawał, ale brakowało prędkości i nie było możliwości wyprzedzenia. Szczerze to nawet nie miałem po co się pchać, bo i tak by mnie wyprzedzili na kolejnej prostej. Brakowało niestety trochę tempa, aby osiągnąć podium. W międzyczasie w parabolice Patryk Krutyj wyspinował podczas walki z Marcelem i Olem, a przy okazji mógł skasować mnie lub Alka. Jednak tempo miał bardzo dobre, co pozwoliło mu ukończyć wyścig na 2 lokacie. Pomimo spina Patryka uważam, że Adrian był dzisiaj nieosiągalny dla nikogo i mega gratulacje dla niego, za niesamowite tempo. Olo też był trochę szybszy ode mnie na oponach miękkich, ale za długo na nich jechał i sporo stracił, bo na pośrednich robiło się dosyć dobre czasy dzisiaj i wyjechał za mną i zgubił tempo.
Graty jeszcze raz szczególnie dla TOP3, a tak naprawdę dla całej TOP6, bo się fajna szóstka wykrystalizowała.
Teraz za dwa tygodnie Imola, tor za którym znowu nie przepadam, ale wyniki miałem tam bardzo dobre. Jestem ciekawy jaką konfigurację toru przygotuje administracja.
Zmodyfikowane 9 kwi 2017 19:49 przez Dawid Czepiela.
9 kwi 2017 20:08
Po dobrym wyniku na Spa przyszedł kolejny słabszy wyścig, storpedowany głównie tym, że nie byłem w kwalifikacjach i musiałem startować z końca. Dlatego też postanowiłem nieco zaryzykować i zjechać na 1 okrążeniu zmienić opony na softy, na medach nie miałem tempa. Ta zagrywka przyniosła swoje owoce w postaci walki na torze, gdzie niestety traciłem sporo czasu jadąc blisko za innym bolidem w zakrętach. Ale manewrów wyprzedzania trochę było, przede wszystkim walka z Wojtkiem Bobrowiczem była naprawdę fajna. Niestety, wiele nie mogłem zdziałać w tym wyścigu i wynik jest daleki od tego z Belgii, jednak gdy się lubi czego się nie ma, to się lubi co się ma.
Moje wyniki osiągane w tym sezonie są naprawdę ładną sinusoidą - raz wyścig gorszy, raz lepszy. Muszę popracować nad regularnością w najbliższych wyścigach, o tym jestem w pełni przekonany. Następny wyścig dopiero po przerwie świątecznej, jest sporo czasu, by się przygotować do rywalizacji o pierwszą dziesiątkę.
9 kwi 2017 20:22
Coś mi nie idzie na Monzy od wprowadzenia wysokich kerbów na szykanach. Brakowało pewności siebie i balansu w wolnych sekcjach. Szkoda jedynie małej wycieczki w żwir na początku, bo może bym wygrał z Olo, ale najważniejsze, że czas na Święta i odpoczynek. Narazie ten sezon jest dla nas bardzo udany i poza głupią wpadką na Spa nie mamy co narzekać. Po przerwie Imola i pewnie czeka nas znów nieco trudny weekend, właściwie już wyczekuje na "zamorskie" rundy. Brawo dla Adriana, tytuł coraz bliżej.
9 kwi 2017 20:37
Bardzo udany wyścig, Monza ma w sobie to coś co w tym przypadku psują jedynie te cholerny tarki przez które trzeba zrezygnować z agresywnej jazdy. Tempo było świetne, gdy jechałem czysto to bolidy Red Bulla jak i później Maciek Wysmulski nie uciekali, wręcz przeciwnie, spokojnie byłem w stanie odrabiać straty co jest dużym plusem tego wyścigu. Szkoda błędów własnych, bo co jak co ale jak odrabiasz 1 sekundę i przez błąd tracisz 1,2 i tak w koło Macieju to nigdy nie wygrasz z chociażby obecnym RBR czy Ferrari. Genialny występ zaliczył Mateusz Majka, najważniejsze, że wracamy na P4 w generalce <ok>
Zmodyfikowane 9 kwi 2017 20:39 przez Damian Wolkiewicz.
9 kwi 2017 20:50
Kolejny bardzo dobry wynik, już po raz drugi z rzędu zajmuję ósmą pozycję na mecie wyścigu. Niestety pierwsza szóstka jest w tym momencie poza moim zasięgiem i celem jest walka o siódme miejsce, co wcale nie było tak bardzo odległe. Popełniłem kilka błędów, które kosztowały mnie kilka sekund, więc strata byłaby mniejsza, ale nie sadzę by zmieniło to moją pozycję na mecie. Ostatnie kilka wyścigów to dobre tempo i dzięki temu mam dużo większą pewność siebie i wiem na co mnie stać, to pomaga już od początku weekendu. Mam nadzieję, że uda mi się z czasem zbliżyć do sześciu najlepszych kierowców tego sezonu, a jeśli to się nie uda to chcę utrzymać poziom prezentowany w tym momencie. Najważniejsze, że od Grand Prix Węgier trzymam się ciągle w czołowej dziesiątce i popełniłem tylko dwa powazniejsze błędy podczas wyścigu na Nurburgringu, który kosztował mnie utratę ósmej pozycji, oraz na Hockenheimie. Zobaczymy jak potoczy się druga część sezonu, ale czuje, że będzie dobrze. Pnę się w górę w generalce i jestem coraz blizej TOP10. A to jest moj cel. Gratulacje dla Adriana, który jechał w innej lidze, oraz dla Patryka i Marcela za uzupełnienie podium.
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Słonecznie
Słonecznie
Powietrze:
19 °C
Tor:
25 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Częściowe zachmurzenie
25 °C
PON
Deszcz
23 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 248 265

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.