FacebookYouTubeTwitchCupSell
TEMAT

Seria F1
Sprawy organizacyjne

Propozycje

FORUM TEMATYCZNE
25 kwi 2017 20:05
iSport!!!!!!!
21 maj 2017 08:50

Post został usunięty przez autora

21 maj 2017 17:43
Proponuje powrót do starej wersji Indianapolis na wyścig F1. Myślę, że większość kierowców tego chce.
21 maj 2017 17:45
Dawid Czepiela napisał(a):
Proponuje powrót do starej wersji Indianapolis na wyścig F1. Myślę, że większość kierowców tego chce.

Popieram.
21 maj 2017 17:57
Dawid Czepiela napisał(a):
Proponuje powrót do starej wersji Indianapolis na wyścig F1. Myślę, że większość kierowców tego chce.

Też.
21 maj 2017 18:53
@upy

Ktoś nie potrafi jeździć w liniach toru i sam nie potrafi znaleźć punktów hamowania, gdzie są odpowiednie oznaczenia. Ja proponuję zostawić tą wersję Indy która była na GT.
Zmodyfikowane 21 maj 2017 18:54 przez Dawid Głowski.
21 maj 2017 22:06
Dawid Głowski napisał(a):
@upy

Ktoś nie potrafi jeździć w liniach toru i sam nie potrafi znaleźć punktów hamowania, gdzie są odpowiednie oznaczenia. Ja proponuję zostawić tą wersję Indy która była na GT.


- zrób najpierw tabliczki
- zrób żeby przesychajaca linia była w odpowiednim miejscu, a nie na środki toru go mogę jechać
Dodane 22 maja 2017 00:07:
Dawid Głowski napisał(a):
@upy

Ktoś nie potrafi jeździć w liniach toru i sam nie potrafi znaleźć punktów hamowania, gdzie są odpowiednie oznaczenia. Ja proponuję zostawić tą wersję Indy która była na GT.


Jak Ty widziałeś oznaczenia dohamowan, to chyba jesteś ślepy, bo przynajmniej 5 osób potwierdziło, w ich nie ma, albo są złe
21 maj 2017 22:09
Dawid Głowski napisał(a):
@upy

Ktoś nie potrafi jeździć w liniach toru i sam nie potrafi znaleźć punktów hamowania, gdzie są odpowiednie oznaczenia. Ja proponuję zostawić tą wersję Indy która była na GT.


Życzę Ci, żeby ten ktoś akurat znalazł się w pobliżu Ciebie w trakcie wyścigu, na chaotycznym pierwszym okrążeniu, ze sporym stresem, nie na optymalnej linii jazdy, bez odniesienia do jakiegokolwiek punktu na torze.
21 maj 2017 23:04
Ktoś nie potrafi jeździć w liniach toru i sam nie potrafi znaleźć punktów hamowania, gdzie są odpowiednie oznaczenia


Weź się Rudy przefarbuj, bo ci rozum odjęło.

Na nowej wersji:
a) przesychająca nitka .... nie jest na racing line,
b) beznadziejne oznakowanie odpowiedniego kierunku jazdy - w S3 to bolało dość mocno,
c) brak chociaż wyrytych na asfalcie punktów hamowania,
d) <cenzura>ny i kłopotliwy wyjazd z depo,
e) brak antyścinaczy w kilku zakrętach, jakby na ślepo były wstawione. Np. na granicy S1 i S2.

Szczerze mówiąc liczyłem na znacznie lepszą wersję toru, a dostaliśmy solidną kichę. Stare drogowe Indy też jakieś mega nie jest, ale było chociaż z normalnym "przygotowaniem". Na F1 już lepiej byłoby wrócić do starszej wersji.
22 maj 2017 07:17
Aleksy Mainusz napisał(a):
Weź się Rudy przefarbuj, bo ci rozum odjęło.


Sprzątać już nie trzeba. Alek pozamiatał xD :D <lol>
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
13 °C
Tor:
13 °C
PIĄ
Zachmurzenie
20 °C
SOB
Deszcz
22 °C
NIE
Częściowe zachmurzenie
25 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
41 246 571

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.