FacebookYouTubeTwitchCupSell
MENU
SeriaSezonDaneZespół
WYNIKI ZESPOŁU
RundaDataPunktyRazem
Australia12.02.20172525
Austria19.02.2017429
Węgry26.02.2017332
Europa12.03.2017941
Niemcy19.03.20171253
Belgia02.04.2017962
Włochy09.04.2017062
San Marino23.04.2017769
Malezja07.05.20172392
Japonia14.05.201714106
Pacyfik21.05.20170106
USA28.05.20170106
Brazylia11.06.2017-106
NAJBLIŻSZE SESJE
F1WyścigZakończona
GTKwalifikacjeZakończona
GTWyścigZakończona
F1KwalifikacjeZakończona
F1WyścigZakończona
SERWERY
Serwer F1
Adres:
91.237.52.91:10000
Sesja:
F1, Wyścig
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
Serwer F1wył
Serwer GTwył
Serwer egzaminacyjnywył
POGODA
Zachmurzenie
Zachmurzenie
Powietrze:
21 °C
Tor:
25 °C
ŚRO
Zachmurzenie
21 °C
CZW
Częściowe zachmurzenie
25 °C
PIĄ
Deszcz
22 °C
TEAMSPEAK
Serwer TeamSpeak 3
Adres:
91.237.52.91:9987
Serwer wyłączony
Dołącz na serwer
KLASYFIKACJA
KierowcyZespoły
Seria F1
01Adrian Babiński537
02Patryk Krutyj462
03Aleksy Mainusz364
Seria GT
01Patryk Krutyj253
02Radosław Bogusz191
03Mateusz Bogusz177

Aktualności | Ogłoszenia | Pomoc | Download | Regulamin | Polityka prywatności

Kontakt:
f1onlinepl@gmail.com

Liczba odwiedzin:
37 308 191

stat4u

Korzystanie z witryny f1-online.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.